reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

Klementynka22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
87
Hej tak przeglądam niektóre wpisy jestem ciekawa i zastanawiam sie jak to jest z tym staraniem :)
A bardziej chodzi mi czy wspolzyjecie tylko gdy mozliwa jest owulacja czy np co dwa dni jak mowia zeby sie starac? ☺️
 
reklama
Hej tak przeglądam niektóre wpisy jestem ciekawa i zastanawiam sie jak to jest z tym staraniem :)
A bardziej chodzi mi czy wspolzyjecie tylko gdy mozliwa jest owulacja czy np co dwa dni jak mowia zeby sie starac? [emoji3526]
Chodzić do łóżka tylko w dni płodne to dla mnie totalna głupota. Ja z mężem kochamy się wtedy kiedy mamy ochotę i dla samej przyjemności. Nie ma czegoś takiego u nas że test owu pozytywny to trzeba iść do łóżka.
 
Hej tak przeglądam niektóre wpisy jestem ciekawa i zastanawiam sie jak to jest z tym staraniem :)
A bardziej chodzi mi czy wspolzyjecie tylko gdy mozliwa jest owulacja czy np co dwa dni jak mowia zeby sie starac? ☺

My na początku chodziliśmy kiedy była ochota. Jednak w 11 miesiącu bez zaskoczenia, założyliśmy się że będziemy się kochać codziennie. Wiem, że niby nie zalecane. Nakręciliśmy się wzajemnie, bo jednak nie jesteśmy 17latkami którzy z łóżka nie wychodzą i powiem fajnie było i co najlepsze w tym miesiącu zaskoczyliśmy 👌🤣
Nie wiem co pomogło, bo mieliśmy już też suplementy wdrożone.
 
Do góry