reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

Dołączył(a)
14 Maj 2021
Postów
7
Hey, prosze pomozcie, bo nie wiem co mam myslec? Staramy sie z mezem o dziecko od dluzszego czasu i wydaje mi ze sie udalo? Ale nie mam pewnosci? Mam od tygodnia bole piersi takie ciagnace i w pobrzuszu bol jajnika po jedniej stronie( czego nie mialam wczesniej przed @ bol byl ale inny silniejszy, a nie takie lekkie klucie) W ten czwatek mialam dostac@ ale nic wiec zrobilismy test ale nie z porannego moczu, bo po poludniu, no i nic negatywny, ale @ jak nie bylo tak nie ma a wszystkie objawy sie utrzymuja i nasilaja wieczorem i w nocy. Co o tym sadzicie?
 
reklama
Hey, prosze pomozcie, bo nie wiem co mam myslec? Staramy sie z mezem o dziecko od dluzszego czasu i wydaje mi ze sie udalo? Ale nie mam pewnosci? Mam od tygodnia bole piersi takie ciagnace i w pobrzuszu bol jajnika po jedniej stronie( czego nie mialam wczesniej przed @ bol byl ale inny silniejszy, a nie takie lekkie klucie) W ten czwatek mialam dostac@ ale nic wiec zrobilismy test ale nie z porannego moczu, bo po poludniu, no i nic negatywny, ale @ jak nie bylo tak nie ma a wszystkie objawy sie utrzymuja i nasilaja wieczorem i w nocy. Co o tym sadzicie?
Zrób bete z krwi i będziesz wiedzieć
 
Hey, prosze pomozcie, bo nie wiem co mam myslec? Staramy sie z mezem o dziecko od dluzszego czasu i wydaje mi ze sie udalo? Ale nie mam pewnosci? Mam od tygodnia bole piersi takie ciagnace i w pobrzuszu bol jajnika po jedniej stronie( czego nie mialam wczesniej przed @ bol byl ale inny silniejszy, a nie takie lekkie klucie) W ten czwatek mialam dostac@ ale nic wiec zrobilismy test ale nie z porannego moczu, bo po poludniu, no i nic negatywny, ale @ jak nie bylo tak nie ma a wszystkie objawy sie utrzymuja i nasilaja wieczorem i w nocy. Co o tym sadzicie?
Jeżeli masz te objawy od tygodnia to wątpliwe by były to objawy ciążowe. One pojawiają się po zagnieżdżeniu i wytworzeniu bety. Więc test wyszedł by już pozytywny z grubymi kreskami nawet popołudniu. Twoje objawy to raczej pms. Jednak powtórz test rano z porannego moczu, taki o czułości 10.
 
Jeżeli masz te objawy od tygodnia to wątpliwe by były to objawy ciążowe. One pojawiają się po zagnieżdżeniu i wytworzeniu bety. Więc test wyszedł by już pozytywny z grubymi kreskami nawet popołudniu. Twoje objawy to raczej pms. Jednak powtórz test rano z porannego moczu, taki o czułości 10.
Byc moze to jest pms? Dodam jeszcze ze kupilismy bardzo czule testy owulacyje i kochalismy sie wlsnie wtedy, a @ mam bardzo regularny. Byc moze sie nakrecam, ale poczekam jeszcze do niedzieli i zrobie test
 
Byc moze to jest pms? Dodam jeszcze ze kupilismy bardzo czule testy owulacyje i kochalismy sie wlsnie wtedy, a @ mam bardzo regularny. Byc moze sie nakrecam, ale poczekam jeszcze do niedzieli i zrobie test
Z tym, że test owulacyjny nie daje gwarancji wystąpienia owulacji niestety. A kiedy test był pozytywny? Nie zrozum mnie źle, oczywiście życzę Ci dwóch kresek, ale dopóki testy ciążowe negatywne to żadne objawy nie są objawami ciąży. Dopóki nie dojdzie do implantacji, czyli połączenia zapłodnionej komórki jajowej twojej ciało nie wie, że jest w ciąży. Dlatego np. alkohol czy leki przyjęte na wczesnym etapie ciąży nie szkodzą zarodkowi. Wiem, że internet jest pełen historii o tym, jak dziewczyny miały objawy, niektóre to już nawet dzień po zbliżeniu. Ale uwierz mi to są historię nieprawdziwe.

Powtórz test za dwa, trzy dni. Z porannego moczu. Pamiętaj póki nie ma @ nic nie jest przesądzone. Trzymam kciuki 🤞 daj znać 🙂
 
Do góry