reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staranie bez efektu

reklama
Niektórym później wychodzi pozytywny test apteczny, chociażby dlatego że owulacja mogła się przesunąć. Najlepiej pójść na test BetaHCG z krwi i mieć pewność :)
Wizytę mam ponownie w ten czwartek, więc zobaczymy co lekarz powie, na cud nie liczę. Na Hcg byłam w zeszły czwartek i wynik <0.100 więc ciąży nie ma. Chodź lekarz zdziwiony ze endometrium mam 20mm
 
Byłam w zeszły czwartek wynik <0.100
Jeśli dzisiaj jesteś 7d po terminie to w czwartek byłaś 3dni, tak?
Zawsze do tej pory miałaś regularne miesiączki?
Jest szansa, że beta jeszcze wzrośnie, ale jeśli owulacja się nie przesunęła, to raczej w tym cyklu się nie uda.
Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei, tylko spróbować znowu. Im bardziej się nakręcamy, stresujemy, staramy - tym bardziej bezskutecznie, co znowu nakręca złość i negatywne emocje, przynajmniej tak było u mnie.
Poczekaj na spokojnie, jeśli faktycznie z tego cyklu nic nie wyjdzie to wprowadź suplementację dla Was i daj sobie czas.
Nie wiem jak długo się starasz, jeśli rok to udaj się do lekarza.
 
Jeśli dzisiaj jesteś 7d po terminie to w czwartek byłaś 3dni, tak?
Zawsze do tej pory miałaś regularne miesiączki?
Jest szansa, że beta jeszcze wzrośnie, ale jeśli owulacja się nie przesunęła, to raczej w tym cyklu się nie uda.
Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei, tylko spróbować znowu. Im bardziej się nakręcamy, stresujemy, staramy - tym bardziej bezskutecznie, co znowu nakręca złość i negatywne emocje, przynajmniej tak było u mnie.
Poczekaj na spokojnie, jeśli faktycznie z tego cyklu nic nie wyjdzie to wprowadź suplementację dla Was i daj sobie czas.
Nie wiem jak długo się starasz, jeśli rok to udaj się do lekarza.
Tak 3dni po terminie było w czwartek. Regularne 29-30cykle.
 
U mnie @ przyszła teraz jest mój 9dc i postanowiliśmy ze będziemy się starać co drugi dzień przez cały cykl także mam nadzieje ze teraz się uda
 
U mnie w ciągu dalszym nie ma @, tylko od środy biorę duphaston do niedzieli. Po nim niby ma przyjść miesiączka do 5dni a jeśli nie to wizyta ponownie i będzie badał mi hormony itp.
 
Skoro pierwsze starania to ze spokojem, nam się udało po 8 miesiącach od odstawienia antykoncepcji. Teraz po porodzie nie stosujemy żadnej antykoncepcji i dziecko kończy 5 miesięcy i jakoś w drugą jeszcze nie zaszłam.
 
Skoro pierwsze starania to ze spokojem, nam się udało po 8 miesiącach od odstawienia antykoncepcji. Teraz po porodzie nie stosujemy żadnej antykoncepcji i dziecko kończy 5 miesięcy i jakoś w drugą jeszcze nie zaszłam
My żadnej antykoncepcji nie stosowaliśmy i nie stosujemy i to już kupę lat 🙂 od miesiąca świadoma decyzja
 
Witam Was kobietki... Troszkę jestem rozczarowana, myślałam ze możne się udało - chodz wiem ze za szybko wykonałam test (okres mam na 15.03.21 ostatni miałam od 14.02-19.02). Nie wiem co o tym myslec...... Współżyliśmy z meżem w dniach 8, 9, 12, 13, 15, 17 cyklu . Cykle mam 29-30 dniowe a tu na to wychodzi ze nie wyszło :-( :( . W sumie nie wiem po co to piszę , chyba aby się wygadać ehhh .
wykonaj 4dni po spodziwanym okresie wtedy bedzie najwiarygodniejsxy wynik
 
reklama
Do góry