reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staranie bez efektu

Patrszja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Marzec 2021
Postów
371
Witam Was kobietki... Troszkę jestem rozczarowana, myślałam ze możne się udało - chodz wiem ze za szybko wykonałam test (okres mam na 15.03.21 ostatni miałam od 14.02-19.02). Nie wiem co o tym myslec...... Współżyliśmy z meżem w dniach 8, 9, 12, 13, 15, 17 cyklu . Cykle mam 29-30 dniowe a tu na to wychodzi ze nie wyszło :-( :( . W sumie nie wiem po co to piszę , chyba aby się wygadać ehhh .
 
reklama
Kochana test tak szybko pozytywny niestety nie wyjdzie. Najlepiej poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test z porannego moczu. Nie musisz spisywać tego cyklu na straty, trzymam kciuki żeby się udało. Jeśli nie to pamiętaj, że ok 60% par zachodzi w ciążę do pół roku a do roku ok 80%. Naturalnie w każdym cyklu mamy ok 30% szans, że się powiedzie ;)
 
Ale jeszcze masz szanse niektórym dziewczynom test pozytywny wychodzi właśnie w dniu mireczki bądź nawet po niej także głowa do góry 🤗
 
Kochana test tak szybko pozytywny niestety nie wyjdzie. Najlepiej poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test z porannego moczu. Nie musisz spisywać tego cyklu na straty, trzymam kciuki żeby się udało. Jeśli nie to pamiętaj, że ok 60% par zachodzi w ciążę do pół roku a do roku ok 80%. Naturalnie w każdym cyklu mamy ok 30% szans, że się powiedzie ;)
z pewnością go zrobię o ile nie dostanę wczesniej miesiączki. Brzuch mnie niestety pobolewa jak na miesiączkę
 
Ja tez dziś testowałam nie potrafiłam się powstrzymać No i wyszedł minusik ale pocieszam się tym ze test robiłam późnym popludniem No i u mnie do okresu 6 dni
 
reklama
Ale z tego co wiem to chyba to jest normalne ze brzuch boli moja koleżankę normalnie brzuch bolał plus piersi tak jak na okres właśnie z tym ze ona go nie dostała a brzuszek bolał
 
Do góry