reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Ja narazie brak apetytu , niby głodna jestem A jak otworzę lodówkę to wszystko jest bleee bol podbrzusza i taki ucisk na pęcherz
 
reklama
To już niedługo :) wyszłam niedawno od mojej Pani ginekolog bo szczerze mówiąc trochę się martwiłam tamtym poronieniem i mnie uspokoiła. Betę mam sobie zrobić ale chce zobaczyć mój przyrost tydzień po tygodniu a nie po 48h. A na usg dopiero za 3 tygodnie bo chce żeby był już widoczny zarodek a nie pusty pęcherzyk :) najdłuższe 3 tygodnie przede mną. Mam nadzieje ze Tobie tez się uda to będziemy w podobnym czasie :)
 
Czyli na spokojnie :) dwie kreseczki są i jesteś pod kontrolą także napewno będzie wszystko w porządku, nie przejmuj się i nie myśl za dużo bo czas będzie wolno leciał
Ja już miesiąc temu umówiłam się do gina na takie zwykłe badanie kontrolne i cytologie i akurat mam termin na poniedziałek, ale nawet jak coś bd to i tak nic nie będzie widać
 
U mnie jest trochę inaczej , mam troje dzieci , nie staramy się z mężem specjalnie ale też się nie zabezpieczamy i dajemy ponieść emocją:) ale jak będzie dzidzia to będę się bardzo cieszyć, chociaż jest we mnie nić nie pewności bo to już by była czwórka
 
Tak jest pełen luzik :) no nie chyba ze na teście :) ja dostałam zjebki za ten test po co tak wcześnie robiłam a później się nakręcamy no i usg piersi muszę zrobić
 
reklama
Do góry