reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ZAFASOLKOWANE:

bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
marulka – 4 cykl
msdracula – 3 cykl
aga26k -
kerna - 2 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku) ???
asiaN – 1 cykl (3 z Luteiną)
malapralinka-2 cykl
rybka-
zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
kinga85- 13 cykl iURLOPIK
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 7 cykl z hakiem
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
&Ewcia - 8 cykl
agutkaZG- 6 cykl (test 14.02)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 3 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 2 cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
myszka1987- 4 cykl
Stefanka83 - 2 cykl
lopop - 45 cykl
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 4 cykl
Betusia– 5 cykl
Svensonka
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1 – 8 cykl
biedroneczka1980URLOPIK
martuskaa 3 cykl
agnieszka.kk
agi79 2 cykl
bombelek8 11 cykl
Fleur 2 cykl
Chup
*Tośka* - 4 cykl
87zabka 2 cykl
Robin 19 cykl
nereida
oliwka_11 – 1 cykl
Antylopka niedługo „start” 0 cykl
Carolina -
kasica88
Sylvietta
olkale -


kurcze niewiem jaka czcionka zrobilyscie te czerwone panie dlatego te 2 ostatnie sa innej czcionki bo nieumiem :zawstydzona/y::-(

No to pieknie 2 panie nam doszły:-D:-D:-D:-D:-D:-D
O Rybce to wiedziałam:tak:
 
reklama
oooo Rybka jaka czcionke zrobilas??? no wiem chyba ze jeszcze 1 zafasolkowala ale niepamietam jak coto niech pisza co kto jak i kiedy i ile hihihiii;-)

no wlasnie oliwka niemoglam sobie przypomniec :)


rybka zrobila pieknie wiec moze ona cie zapisze :)
 
Ostatnia edycja:
Tak w ogóle to dzień dobry.

Żabka, ja pisałam po prostu dalej i sama czcionka mi wyszła.
Oliwka, ja zaktualizowałam listę i jesteś na czerwono.
agutkaZG pisze:
Wczoraj w dzień tak mnie zmogło,że położyłam się z Zuzią podczas Jej drzemki i też usnęłam. :-D I wieczorem szybko odleciałam. :-p
A często Ci się to zdarza? Bo wiesz co to może znaczyć:-)
 
Pajkaa pytałaś, ja znikłam:dry: Jak się czuję?? A bo ja wiem....mdłości mnie dobijają. Do tego jadłowstręt totalny i zero energi:zawstydzona/y: Jestem słaba, zmęczona i głodna. to tak w skrócie. A synek chce się bawić:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Licze, że szybko się to skończy. A jak u Cibie?? Jak plamienia?
 
Żabka, bo ja najzwyczajniej w świecie nie wiem jak liczyć, czy od OM czy wg długości mojego cyklu (późniejsza owu). A różnica jest spora bo aż 10 dni. Dzisiaj będę u gina na rozmowie to może powie mi jak najlepiej liczyć.
 
Żabka, bo ja najzwyczajniej w świecie nie wiem jak liczyć, czy od OM czy wg długości mojego cyklu (późniejsza owu). A różnica jest spora bo aż 10 dni. Dzisiaj będę u gina na rozmowie to może powie mi jak najlepiej liczyć.
aha no ja tez cykl mam dlugi i owu mialam dopiero w 18-19 dniu ale raczej w 19 a cykl 37 dni chyba bo ostatnio ta 2 faza miala 18 dni wiec teraz pewnie tez tak bedzie
 
mdłości mi się zaczęły 3 tyg temu..teraz idzie 4 tydzień:baffled: a piersi długo nie bolały, potem zaczęły jakoś w 6tc. A teraz bolą ale raczzej sutki...
rybka uCiebie październik co??? Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam..
tak sobie czytam o waszych dolegliwosciach ciazowych kerna i ryba30 i powiem wam ze ja bym juz tez chciala miec takie dolegliwosci:-Djak narazie nic...no moze tylko bolace sutki ...ale jak sie nie udalo to chyba sie nie bede martwic a to przez to ze bralam leki i zeby dzidzius byl zdrowy:tak:

a tak wogole to jak sie czujecie dzis starczki? ja ok.. bylam juz z córcia na spacerku a zaraz zabieram sie za klejenie pierogow na obiadek bo M uwielbia:))))

a gdzie sie wszystkie podzialy? pewnie obiadki szykuja hehehhe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry