reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki , z "Poradnika ziołowego" , pobudzająca pracę jajników dla cyklów bezowulacyjnych

lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.


Leczniczy napój z ziół na niedrożne jajowody i zrosty

kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
ziele skrzypu - 20 g,
liść pokrzywy - 10 g,
korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.
Wymieszaj wszystkie składniki. 2 łyżki ziół zalej w termosie półtorej szklanki wrzącej wody, zamknij i pozostaw na 1 godzinę. Następnie przecedź i pij po pół szklanki napoju między posiłkami.Nie należy pić ich na pusty żołądek, bo może powodować mdłości .


dziewczyny jak długo trzeba pić powyższe mieszanki ?? do owulki czy przez cały cykl ?? orientuje się któraś z Was
a gdzie mozna dostac te ziolka???w kazdej aptece dostane???
 
reklama
dziewczyny jak długo trzeba pić powyższe mieszanki ?? do owulki czy przez cały cykl ?? orientuje się któraś z Was
nie. wiem tylko, ze nie trzeba zaczynac od 1dc...

hej kochane :-( ja juz w poniedzialek niebede testowac :zawstydzona/y: bylam przed chwila w kibelku i jak sie podcieralam to na papierze zobaczylam brunatna kropke :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: czyli @ bedzie i to predzej niz przypuszczalam a ja sie dziwilam czemu mnie tak podbrzusze ciagnie i lekko pobolewa :-( i ta dzisiejsza tempka i zprawdzilam szyjke a ona jest nisko bo bez problemu i bez wygibasow ja czuje ten nosek:zawstydzona/y:przepraszam za szczegoly ale jakos musze opisac...wiec znow dupa i teraz czekam jak sie do 18:00 niepojawi to meza zagonie do wywolania jej przytulankami... a po @ ide na wszystkie badania:tak: juz mam dosc mimo ze to dopiero 2 nieudany cykl ale czujesie jakbym starala sie juz ponad rok bo prawde mowic mysl o 2 dziecku trwala juz u mnie dlugo ale dopiero w grudniu udalo mi sie doggadac z mezem i przekonac go do staran :zawstydzona/y: teraz najchetniej wrabalabym karton sekaczy....no i jak zwykle przy stresie sprzatam wiec juz pranie wstawione ciuchy pukladane i teraz sprzatam zabawki malej i zaraz bede odkurzac wiec przynajmniej porzytek bedzie z tego stresu-porzadek jak talala w domu
Przykro mi... Ale jak juz pisalam pod Twoim wykresem - przynajmniej cykl jest krotszy i szybciej beda nastepne staranka.
Nie chec Cie straszyc, ale watpie, czy gin tak od razu Cie na wszystkie badania wysle (bo chodzisz na NFZ, nie?). Bo oni tak najpredzej tak po ok rocznych niepowoedzeniach zaczynaja dzialac. Chyba, ze Twoj jest inny:tak:
 
Witam!
Pierwszy raz pisze coś na forum. Ale dowiedziałam się że tu można z Wami fajnei pogadać i dowiedzieć nowych rzeczy więc zaglądam:)
Podobnie jak Wy staram się o dzidziusia już jakiś czas i jakos nie wychodzi:(
Chętnie więc podzielę się "wrażeniami" i poczytam Wasze opinie:)
 
dzien dobry :) slyszalam, ze tu milo, wiec zagladam :) moze dowiem sie tu czegos ciekawego.. ;)

Witam!
Pierwszy raz pisze coś na forum. Ale dowiedziałam się że tu można z Wami fajnei pogadać i dowiedzieć nowych rzeczy więc zaglądam:)
Podobnie jak Wy staram się o dzidziusia już jakiś czas i jakos nie wychodzi:(
Chętnie więc podzielę się "wrażeniami" i poczytam Wasze opinie:)
Fajnie, ze wpadlyscie:tak:

a gdzie mozna dostac te ziolka???w kazdej aptece dostane???
Ponoc moze byc ciezko. Ja wysylam mojego brata do sklepu zielarskiego w Poznaniu...
 
to moze powiem tez cos o sobie dziewczynom, ktore mnie jeszcze nie znaja. mam na imie Aska, lat 20 jeszcze :) wiem, wiem, mloda jestem :) ale ponoc dzieki temu mam wieksza szanse na Malentwo :) staramy sie 8 miesiecy, niestety bez efektow :)
 
Witajcie Kochane ja znow na chwilunie - nie nadrobilam zaległości- ale musicie mi wybaczyc bo mam moja kochaną siostryczke w domciu :tak::-):-D

nie wiem co tam u Was ale w weekend doczytam( bede chyba czytaccala noc ;-))

ja po wczorajszej wizycie u gina:
- dostalam skierowanie do hepatologa - wizyta we wtorek najblzszy
- mam schudnac - to wtedy zajde
- moje wyniki sa ok poza hemoglobina leukocytami... dlatego hematolog
- w trakcie pobierania cytologii Pani doktor stwierdzila ze owulka juz byla bo pozostalo troche sluzu plodnego....
- ale wiecie co dalej mam jakies mdlosci i ciagnie mnie cale podbrzusze i jakos mi tak slabo- nie wiem o co cho:eek:
a i za 3 miesiace mam przyjsc do gina na kontrole...
a i jeszcze meza przebadac musze koniecznie
wiec ja odkladam staranka na 3 miesiace- tzn nie bedziemy sie zabezpieczac ale nie bede wariowac jak teraz- musze sobie znalezc jakies zajecia- wroce do aerobiku i basenu- fakt ze sie troszke zaniedbalam ale bez przesady :-(
ale spróbuje jeszcze najpierw zrzucic wage- zreszta i tak sie przyda- bo w ciazy sie raczej nie chudnie- i przynajmniej przywróce sobie kondycje po fitmnessie...
także tyle mojego pisania zmykam i do sobotki

ściskam mocno i tesknie za Wami ale rozumiecie siostry samej zosrtawic nie mogę
trzymajcie sie cieplutko;-):tak:
papa
 
nie. wiem tylko, ze nie trzeba zaczynac od 1dc...


Przykro mi... Ale jak juz pisalam pod Twoim wykresem - przynajmniej cykl jest krotszy i szybciej beda nastepne staranka.
Nie chec Cie straszyc, ale watpie, czy gin tak od razu Cie na wszystkie badania wysle (bo chodzisz na NFZ, nie?). Bo oni tak najpredzej tak po ok rocznych niepowoedzeniach zaczynaja dzialac. Chyba, ze Twoj jest inny:tak:
moj gin jest fajny i ma same pozytywny na stronce lekarzy i prywatnie nieprzyjmoje co dla mnie jest plusem bo wszystkie pacjentki traktoje dobrze a prywaciarze przewaznie dbaja o te co im placa wiec mysle ze jak z nim pogadam i poprosze to mi da chociaz na usg czy w srodku wszystko jest ok i na prolaktyne i progesteron te podstawowe no i chcialabym sobie zbadac cukier bo przy mojej wadze roznie bywa a nigdy niemialam badanego

Witajcie Kochane ja znow na chwilunie - nie nadrobilam zaległości- ale musicie mi wybaczyc bo mam moja kochaną siostryczke w domciu :tak::-):-D

nie wiem co tam u Was ale w weekend doczytam( bede chyba czytaccala noc ;-))

ja po wczorajszej wizycie u gina:
- dostalam skierowanie do hepatologa - wizyta we wtorek najblzszy
- mam schudnac - to wtedy zajde
- moje wyniki sa ok poza hemoglobina leukocytami... dlatego hematolog
- w trakcie pobierania cytologii Pani doktor stwierdzila ze owulka juz byla bo pozostalo troche sluzu plodnego....
- ale wiecie co dalej mam jakies mdlosci i ciagnie mnie cale podbrzusze i jakos mi tak slabo- nie wiem o co cho:eek:
a i za 3 miesiace mam przyjsc do gina na kontrole...
a i jeszcze meza przebadac musze koniecznie
wiec ja odkladam staranka na 3 miesiace- tzn nie bedziemy sie zabezpieczac ale nie bede wariowac jak teraz- musze sobie znalezc jakies zajecia- wroce do aerobiku i basenu- fakt ze sie troszke zaniedbalam ale bez przesady :-(
ale spróbuje jeszcze najpierw zrzucic wage- zreszta i tak sie przyda- bo w ciazy sie raczej nie chudnie- i przynajmniej przywróce sobie kondycje po fitmnessie...
także tyle mojego pisania zmykam i do sobotki

ściskam mocno i tesknie za Wami ale rozumiecie siostry samej zosrtawic nie mogę
trzymajcie sie cieplutko;-):tak:
papa
kochana to ile ty wazysz i jaki wzrost ze gin ci kazal schudnac??????bo ja tez przy kosci jestem a malapralinka tez ale schudla z bardzo duzej wagi a i tak nieutrzymala malenstwa :(

Fajnie, ze wpadlyscie:tak:


Ponoc moze byc ciezko. Ja wysylam mojego brata do sklepu zielarskiego w Poznaniu...
no u mnie niema zadnego zielarkiego sklepu :-( a przez internet mozna zamawiac???? bo ja bym innej mozliwosci niemiala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mysle ze jak z nim pogadam i poprosze to mi da chociaz na usg czy w srodku wszystko jest ok i na prolaktyne i progesteron te podstawowe no i chcialabym sobie zbadac cukier bo przy mojej wadze roznie bywa a nigdy niemialam badanego
To jak idziesz na wizyte nie robi Ci usg?:szok:

A ziolka w necie sa.
 
reklama
To jak idziesz na wizyte nie robi Ci usg?:szok:
jak sie zaplaci 30-50 zl to robi bo nasz osrodek niema aparatu usg wiec usg mozna tylko za kase zrobic u gina jak jest niewiem czy swoj wozi czy jak:eek: ale na nfz to usg w grudziadzu robia ale jak juz pojde to dam te 3 dyszki i nich odrazu spojrzy bo to dobry lekarz a w grudziadzu niewiadomo na kogo trafie bo tam kilku robi usg oczywiscie ze skierowaniem
 
Do góry