reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

mmmmm
jak ja przed ciążą miałam wypić jakiś alkohol to tylko piłam gingersa :p
A co do wypicia alko w ciaży to wole nie ryzykować, troche mnie zdziwiło że gin Ci Agacynda pozwolił....
niby mity krążą że do 3 mc można sobie pozwolić na używki ale dla mnie to głupota... tak samo jak pod koniec ciązy niektóre tabletki nie powinny zaszkodzic...
Agacynda co do tyłozgiecia też je mam nie wiem jak z porodem ale ponoc po porodzie tyłozgiecie sie nastawia...
jedyne co to z tyłozgiecia miałam boleśniejsze @ jak i od nerek bardziej bolesne.

Męża duszę mam taką nieodpartą chęć na niego ;p a jak tu przyjdzie wycierpiec 6 tygodni w pologu bez mężowych słodkości ;p
 
reklama
Grzanko no gin mi powiedzial, ze mam wypic dla smaku czyli rozumiem, zeszklaneczke raz na jakis czas a nie codziennie po 2 butelki :D spokojnie, nie zamierzam pic, ale czasem dobrze miec swiadomosc ze odrobina mi nie zaszkodzi :)) a ze na sama mysl o piwie mam slinotok, to lyka czy dwa moge od narzeczonego czasami skubnac :D
 
sama mam nie raz ochote na piwko ;p

Przepraszam nie chciałam żebyś źle mnie zrozumiała każdy oczywiście robi jak chce. :)
jak przestane karmic to dopadne do butelki gingersa ale nie wiem czy kopytami do góry nie skończe jeśli ja na 4 miesiace przed zajsciem juz nie piłam alkoholu ... ;p
 
Witajcie moje drogie :)
Wy pewnie jeszcze słodko spicie a ja od szóstej w pracy abuuuuuuuuu :(
Zaczynam sie powoli łapac w Waszych nickach i Was poznawać, jeszcze pewnie troche to potrwa nim Was wszystkie ogarnę ale mamy czas :p
Sailor zazdroszczę Ci takiego spokoju odnosnie testu, ja juz bym buczała albo biegła po następny test ;)
Agacynda masz fajnego gina, pamiętam jak byłam w drugiej ciąży to lekarz mi mówił,że symboliczna lampka wina jeszcze nikomu nie zaszkodziła. A tak na marginesie i mówię z własnego doświadczenia- czasami chucha sie i dmucha na ciążę i niestety....a czasami kobiety upijają się na umór, biorą narkotyki i rodzą zdrowe dzieci więc nie wiem czy jest tutaj jakaś reguła :(
 
Hej laseczki :)

Sailorku u Ciebie tempka piękna i ciągle idzie w górę, więc test mógł być zepsuty, bo nie pokazuje ciąży :tak:. Zresztą nie wiem czy po tylu godzinach jeśli by wyszła jakaś blada kreseczka to czy by nie zaniknęła po wyschnięciu testu. A jakim testowałaś? Ja tam dalej trzymam mocno kciuki, dmucham na tempkę i przesyłam fluidki od brzucholka żebyś się zaraziła :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Sihaya
wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciół, jak zaakceptujesz to zobaczysz zdjęcia :) Fajnie, że masz takiego super ginka no i najważniejsze że wyniki masz dobre :) A to kłucie to może fasolinka się zadomawia? Trzymam mocno kciuki żeby tak było :))
Agacynda gratuluję udanej wizyty i serduszka :) Super, że wszystko jest ok i będzie tak dalej aż do porodu :) A jak oględziny mieszkania? Zdecydowaliście się?
Bzibziok nie chce nic mówić, ale właśnie z takich cykli gdzie to niby nie było staranek wtedy kiedy trzeba to zazwyczaj wychodzą dzidziole także ja tam trzymam po cichu kciuki! :)
Aaa i zapomniałam się przywitać! Wybacz Marzen :)) Serdecznie witam i życzę powodzenia w starankach :)

Dziękuję za komplementy, jesteście kochane! :) Miłego i słonecznego dnia życzę kobitki :)
 
Hej dziewczyny. Ja na chwilkę tylko. Mam grypsko i ledwie żyję.
Także dbajcie o siebie, bo ponoć jest wzmożony czas zachorowań.

Agacynda, super wieści:)
Sailor, nadal kciukuję
Sihaya, bardzo ładny masz wykresik, juz 14 d :) Tak trzymaj!
Grzanko, a Twój termin wyliczony jest wg OM czy USG? Widać dzidziusiowi wygodnie w brzusiu :)

Wszystkie Was pozdrawiam, napiszę więcej jak będę w lepszej formie
 
Witajcie, może nie z rana ale ja dopiero zjadłam śniadanie, a już myślę o obiedzie i buszuje w internecie w poszukiwaniu, jakiegoś sprytnego przepisu na cannelloni, ale nic oryginalnego znaleźć nie mogę, może Wy macie jakiś pomysł, na inne cannelloni niż z mięsem, szpinakiem lub ruskie???

U nas strasznie ponuro, że nosa z domu się wychylać nie chce.
 
Hej dziewczynki :*
hehe niestety wczoraj nie zdazylam dopasc meza bo normalnie padłam i wstałam dopiero rano :D:D
ale za to rano nadrobiłam stratę :d tak się cieszę że oboje mamy wolne w końcu :d
jak ja bym chciała by w końcu mi się udało w końcu ten miesiąc to jedyna szansa potem zaczynają się mojego męża delegację .
buziaki kochane miłego dnia ja lecę czytać książeczkę . będę zaglądać ;)
 
Grzanka wszystko okej, nie musisz przepraszac :)) nie chce wychodzic na jakas pijaczke wiec musialam sie wytlumaczyc. i faktycznie jest tak jak Marzena mowi, na jedne ciaze sie chucha i dmucha i nie wychodzi a pijaczki i narkomanki rodza zdrowe dzieci. oczywiscie ja sie nie zaliczam do grona :) ale skoro lekarz nie widzi przeciwskazan, to ja sie nie bede klocic. ;))

Gosia mieszkanie wzielismy od 21 stycznia, to wynajem, a nie kupno, na kupienie no money :p ,ale cos moj Tatus kombinuje wiec moze jakis prezent dostaniemy :)
 
reklama
melduje się ze żyje i umieram bo zgaga pali!!!!!!!!!!!11:wściekła/y: oooooo podziele sie z kims:p

cisza tu cos dziś. byłam na spotkaniu z polożna i jestem mega zadowolona, że się zdecydowałam. byle do lutego:p
AGACYNDA gratuluje nowo wynajmowanego mieszkanka:)\
CZARNOOKA powodzenia w starankach:*

buziaki dziewczynki:*
 
Do góry