reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Witajcie, Agacyndo super kruszynka!!!
u mnie w związku z fatalną pogodą i brakiem chęci do wyjścia z domu, obiad powstał z tego co było, czyli wariacje na temat tego co się nawinie:):):) powstało tagiatelle al olio z czosnkiem, pomidorkami koktajlowymi, oliwkami i wędzonym białym serem z papryczkami chili i parmezanem:)wszystko zalane czerwonym chorwackim winem z rejsu z przed 2 lat.

Sihaya, za Twój jak i Sailorka wykres mocno trzymam kciuki!
a dzisiaj cały dzień mam pod znakiem gotowania, znaczy programów o gotowaniu:)i swoim gotowaniu, jak to ja!
 
Bzibziok niedobroto! chce to zjesc! moj A robi frytki z jajkiem sadzonym, dla mnie szparagi dodatkowo a dla siebie kielbasa...
 
Sailor niedobrze Ci? To na pewno nie grypa:-D Nie miałaś wcześniej tak pięknego wykresu jak ten :) &&&&&&&&&&&&&&
 
Wygoniłam małża z pokoju bo mi jego kanapka z szynką śmierdziała mięsem :baffled: ale na pewno to nie fasolkowe bo mdłości nie pojawiają się tak szybko...
 
reklama
Do góry