reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

ale mam "ciezki" dzień...
Wstaje juz godzine i wstac nie moge. W nocy prawie nie spalam,przez rwe kulszowa:/ eh...

mgielko wspolczuje snu,ale za to poczatek dnia piekny:-):-)
agnieszko zdrówka!!!a u mnie wszyscy praktycznie chorzy:/


aaaaa....Sailor??? no ? czekamy!&&&&&&&&&&&&&&&!!!
 
reklama
Cześć Kochane...
U mnie nie przespana noc.. mała jak sie napięła albo brzuch to pod prawymi żebrami masakra...
a na miejscu pępka miałam dosłownie kamienną piłkę ... bóle w krzyżu okropne do teraz... brzuch pobolewa mała sie rusza najważniejsze.... jestem taak starsznie już ciążą zmęczona... płakac nad ranem mi sie chciało że kolejna noc nie przespana...
Męzuś pojechał do kościoła... ja zjadłam w łóżku dwa kawałki babki popiłam woda ... moze zasne.... chociaz męczy mnie to że przez nieprzespane noce odsypiam w dzień i taki stan wegetatywny się robi...:(

Mgiełko ponoć dziwne sny w ciązy to norma... ale co rano sobie natuliłaś to Twoje;p
Agnieszko... też miałam kaszel w środku ciązy masakra jakaś ... wracaj do zdrowia a jak juz jutro bedziesz po wizycie to napisz...
Noelle DUPC TO i z łóżka nie wstawaj dzisiaj ;p

No No Ciekawe jak z Sailor ;-)
 
Dziewczyny te testy za bardzo mi mącą w głowie jakieś bladziochy są nie ciemnieją na fotce nic nie widać więc daje sobie spokój z testami jak mi się spóźni @ to zrobię betę :-)

a swoją drogą ja to zawsze jakieś dziadostwo kupię. :sorry:
 
A bobotest robiłaś... :p

I te emocje do Twojej @ będą rosły ... ;p
Fluidkujemy byle by nie przyszła mać jedna...
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ja już fluidkować na resztkach mogę bo końcówka jest ;p
 
U mnie znow delikatne plamienie a wlasciwie to niteczki czerwone w sluzie raju mam nadzieje ze to plamienie okoloowulacyjne. wczoraj mialam mega bol w dole brzucha ryczalam az z bolu nie obylo sie bez proszkow przeciwbolowych dziewczyny myslalam ze umre ;(
 
Agacynda super zdjęcie:) Ale Wam musi być fajnie:)
Sailorku te Twoje testy są irytujące... co one sobie myślą... a ja to się tak dziwnie cały czas czuję... niby nic mi nie jest ale a to mi nie dobrze, a to zimno a to gorączkę mam... grunt, że się trzymam i grypsko mnei nie rozkłada :)
Marzen na początku takie skoki się zdarzają, nie martw się i mierz dalej:)
Sihayko kochana :) Uśmiech od rana :)
Agnieszko kuruj się biedactwo.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki!!
agacynda ale fajny bąbelek :-)pierwsza fotka do albumu rodzinnego ;-)
grzanko mi możliwe że poród wywołał cały dzień zbierania wiśni - w sumie zabraniają trzymania rąk w górze dłuższy czas bo może spowodować skurcze więc chyba coś w tym jest ;-)może niech mąż Cię trzyma a Ty poprzewieszaj firany :-D
Sailor u mnie objawy pojawiły się bardzo szybko:tak:aż sama sobie tłumaczyłam wszystkim innym a nie ciążą bo byłam pewna że to za wcześnie:-Dchociaż dzidziol do dziś dnia wychodzi na tydzień starszy więc może ja źle obliczyłam owu i zaszłam trochę wcześniej niż myślałam wyliczając bo jajniki bolały mnie wtedy cały tydzień
mgiełko mi z córą mdłości zaczynały się równo 19 mąż na Fakty ja nad kibel :baffled:a najgorsze było to że często na 19.30 jechałam do pracy:no:
A ja od dwóch dni mam ciśnienie 81/41 masakra :no:tak więc popijam kawkę i colę..a wczoraj wieczorem brzuch jak kamień, myślałam że więzadła to mi porozrywa tak bolało i do tego taki wodnisty śluz że w pewnym momencie zeschizowałam i już nie wiedziałam czy to śluz czy wody się sączą ale po nospie trochę odpuściło więc dałam na luz jak dzisiaj się powtórzy to jutro pójdę do gin :/ Spokojnej niedzieli kochane!
 
reklama
Niestety Myniutku więc możesz sobie wyobrazić moje samopoczucie..normalnie mam książkowo ok 120/80 najgorsze że przy takim jak dla mnie agonalnym ciśnieniu mam puls powyżej 100 także tylko patrzę którą stroną serducho wyskoczy żeby w czas je łapać:-D no ale jakoś musi nadrobić żeby na dwoje przepompować przy takiej słabej strużce ;-)a jeszcze mam dziś gościa na obiedzie wrrrr:sorry:
 
Do góry