reklama

Stare telefony dla Wiktorka ;)

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez pauletta82, 23 Grudzień 2011.

1. pauletta82

pauletta82 Sexy Big Mamma

Witam jestem mamą Wiktorka, u którego zdiagnozowano PDD-NOS jest to jedno z zaburzeń spektrum autyzmu. W ostatnich dniach rozpoczęłam zbieranie starych telefonów komórkowych. Mogą być zepsute a nawet zniszczone, byle by były w całości.
    Jak uda nam się uzbierać 165 telefonów Irish Autism Auction Irish Autism Action w zamian podaruje Wiktorkowi iPada ze specjalnymi aplikacjami ułatwiającymi rozumienie i komunikację. Sprawdźcie szuflady...zapytajcie znajomych...za każdą sztukę ja i Wiktorek będziemy bardzo wdzięczni:tak: Kontakt na priv. bądź tutaj ( opłacę przesyłkę)!
    Filmik Irish Autism Action:
    [video=youtube;lzevAyUOHxg]http://www.youtube.com/watch?v=lzevAyUOHxg&feature=player_embedded#![/video]

Ostatnia edycja: 23 Grudzień 2011
  2. Tichonek

Tichonek Mamusia Radusia i Matusia

Pauletta do kiedy musisz je zebrac?Ja mam 5 :-)Chętnie oddam,Zgaga będzie w Dublinie 17-tego stycznia,tylko nie wiem kiedy będzie do Galway wracac.Mogłabym jej dac,nie za późno?

3. reklama
  4. pauletta82

Tichonku nie mam jakiegoś specjalnego terminu mam czas nieokreślony na to ;-) Dziękuję Ci bardzo :-) to podaj Zgadze o ile nie będzie miała nic przeciwko temu :-)

5. lubiczanka

lubiczanka Fanka BB :)

Pauletta-poszukam,bo mam...zapewne nie jeden:))))Trzymam kciuki i wierzę,że się uda:))))

6. pauletta82

7 już jest czekamy na następne :-)
    Lubiczanko dziękuję ;-)

7. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

paula ja mam chyba 2 +jeden bez baterii (może też być??)

a tak z ciekawości.. po co im akurat tyle telefonów??:-p

8. Aniaa83

Aniaa83 Fanka BB :)

Paulettaja podbnie jak Vikamcia mam telefony ale bez bateri ,moga byc? mam trzy

9. lubiczanka

Pauletta-tylko proszę o adresik-może być na gg:)))

10. reklama
  11. pauletta82

Już jestem ;-)
    Telefony mogą być bez baterii jak najbardziej :tak:
    ViKamcia oni te telefony podają dalej na recykling i też dostają za to pieniążki wspomagające fundację ;-):-)

12. lubiczanka

Pauletta-coś się mijamy:-(

Poleć forum