reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Ja tutaj z forum się dowiedziałam, że przy staraniach powinny być jak najmniejsze wartości jeśli chodzi o tsh mój ostatni wynik to 3.36 czyli wynik w normie a jednak za dużo.

Cześć :) moje TSH wynosiło 4,62, ale szybko po kolejnych badaniach wykluczono Hashimoto. Samo TSH ni ejest wyznacznikiem dla Hashimoto. Ponadto, mój gin powiedział, że TSH dla kobiet starających się o ciążę to maks. 2,0. W ciąży wzrasta i nie powinno przekroczyć 2,50.
U mnie TSH zbite do 1,92 i dostaliśmy zielone światło na starania :)
 
Może warto powtórzyć test z porannego moczu?
dzisiaj powtorzylam. nie z poranngo ale ten czuly 10mlU i negatyw. @Sis rozkreca . . . ale szkodaaaaaaaaa kurczs. ale to byl dopiero 1 cykl staran wiec sie nie zalamuje. 20.12 mam gina to niech mi da cos na te plamienia i zobaczy czy jajeczka w porzadku i apka mi pokazuje ze ok 25.12 bedzie owulacja wiec moze na monitorze zobaczy jak duzy jest pecherzyk i ze mozna dzialac.
niestety mieszkam w niemczech i do gina sie czeka naprawde 5-8 miesiecy. nie mam jak chodzic na monitorowanie cyklu.
 
Można wiedzieć jakie tabletki bralas? Ja jutro idę na wizytę mam nadzieję że w końcu przyniesie jakies rezultaty.
Cześć :) moje TSH wynosiło 4,62, ale szybko po kolejnych badaniach wykluczono Hashimoto. Samo TSH ni ejest wyznacznikiem dla Hashimoto. Ponadto, mój gin powiedział, że TSH dla kobiet starających się o ciążę to maks. 2,0. W ciąży wzrasta i nie powinno przekroczyć 2,50.
U mnie TSH zbite do 1,92 i dostaliśmy zielone światło na starania :)
 
reklama
owulacje mialam 15.11 wiec 30.11 powinien byc okres. zamiast okresu od piatku do dzisiaj mam brazowe plamienie a dwa razy jasno rozowa krewka na papierze 🤷‍♀️ temperatura mi jeszcze nie spadla wiec nie wiem co myslec. wczoraj test byl negatywny ale nie z pierwszego moczu i niestety ten mniej czuly 25mlU
Mam podobne objawy, tylko ze okres miałam dostać wczoraj🧐 ale w obawie przed porażka nie zrobiłam jeszcze testu.
kurcze nigdy nie mierzylam temp, bo wydawało mi się to głupie :( (przepraszam jeśli którąś uraziłam). Ale czytam Wasze wpisy i widzę, ze wiele z Was to robi! Być może tez powinnam? 🤷‍♀️
 
Do góry