reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starsza córka młodszy syn .

reklama
Ja myślałam, że jestem stworzona do rodzenia chłopców, a w obecnej ciąży okazało się, że będzie dziewczynka. Czekają mnie zatem tak samo jak i ciebie nowe wyzwania.
Ps. Mi kiedyś ktoś powiedział, że „chłopcy to dzieci matki” :) i to prawda, jesteśmy dla nich najważniejsze aż do 1 miłości ;)
Czwarta ciąża, gratuluję 😚 ja mam podobnie jak @mama.rodzeństwa boję się tego mojego syna. Nie mam w rodzinie chłopca którego mogłabym postawić sobie za wzór. Albo straszne maminsynki albo tak rozkapryszone dzieciaki ze szok.
Dziewczyny też mamy w rodzinie różne ale jestem kilka naprawdę cudnych.
 
Czwarta ciąża, gratuluję 😚 ja mam podobnie jak @mama.rodzeństwa boję się tego mojego syna. Nie mam w rodzinie chłopca którego mogłabym postawić sobie za wzór. Albo straszne maminsynki albo tak rozkapryszone dzieciaki ze szok.
Dziewczyny też mamy w rodzinie różne ale jestem kilka naprawdę cudnych.
wychowanie synów wiele nas uczy, łatwiej nam zrozumieć męski świat. Nawet męża łatwiej zrozumieć ;)
 
Ja mam starszą o rok siostrę i młodszego o 13 lat brata. Gdy dowiedziałyśmy się o ciąży mamy, ja bardzo się cieszyłam (płeć nie miała dla mnie znaczenia), a siostra wręcz przeciwnie. Obecnie siostra mieszka za granicą - nie mamy z nią kontaktu. My z bratem mieszkamy 130km od domu rodzinnego w odległości 500m od siebie i mamy fajny kontakt. Nadal cieszę się że go mam ;)
Powodzenia!
 
Do góry