reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stawy biodrowe. Dziecko 4 mce

Casablanca1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
522
Witajcie.
Moja corka ma 4 miesiące. Już drugi raz bylam u ortopedy. Jutro bede tam trzeci raz. Mam w zaleceniu od lekarza wykonywac 4x30 min cwiczenia. Jedyną które corka lubi to siedzenie na moich kolanach (trzymam ja pod paszlamu rozchylakac nozki). Kupilam pieluche do pieluchowania. Zakladam jej na noc. Czy wg was ta pielucha cos daje? Przed jutrzejszą wizyta mam stres niesamowity . Jak z tą dysplazją jest czy to da sie wyleczyc czy już nie? Na drugim spotkaniu bulo troche lepiej z lewym natomiast w prawym sie pogorszylo... nie jestem w stanie 4xpo 30 min wykonywac z dzieckiem w ciagu dnia 4 cwiczen. Czy dziecko z dysplazja moze chodzic? Ktora z was miala podobny problem...pzdr
 
reklama
Musisz robić te ćwiczenia tyle czasu ile zalecił lekarz. Nawet jak dziecko marudzi i płaczę, niestety, to jest bardzo ważne. Przecież to samo się nie uzdrowi. A pieluchy napewno pomagają--wiem, że niektóre dzieci noszą ją także w dzień, ale to pewnie zależy od zaleceń.
 
Pytanie dlaczego nie mozesz wykonywać ćwiczeń? Ważna tutaj jest konsekwencja. Pielucha pomaga, ale niestety nie odwali całej roboty za Ciebie.
Jesteśmy juz po wizycie. Stawy już sa w porządku. Wszystko jest na swoim miejscu. Zglaszamy sie za rok i sprawdzamy stawy kolanowe. Tymczasem niunia slodko śpi 😊. Pozdrawiamy
 
Rozwiązanie
Do góry