reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stekanie 1-msc dziecka

Ankar9000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2017
Postów
16
Witam moją msc córka ma kłopot ze spaniem strasznie się kręci , chrzaka, steka, wygina przez sen najgorzej rano jakby mi mogła się przebudzić czasami pomaga zmiana pozycji... czasami przed takim stekaniem puści bąka co robić podaję kropelki na wzdecia ale średnio pomagaja a te stekanie wykańcza ???
 
reklama
hej mój synek też tak stękał nie wiedzieliśmy co jest, miałam problemy z karmieniem myśleliśmy że to przez to ,ale po miesiącu przeszło potem były kolki ale to już inna bajka, mały przyzwyczaja się do innego środowiska, żołądek się kształtuje powoli może to gazy ja podawałam po miesiącu espumisan lekarz tak poradził, ale sama nie wiem czy to pomagało. cierpliwości na pewno przejdzie . Może staraj się maluszka ponosić na rączkach w pozycji pionowej może nie może mu się odbeknąć.Pozdrawiam:-) :)
 
Normalka. Nad ranem jelita są najaktywniejsze, a dziecko to drażni. Podrośnie będzie lepiej. Nam pomagało spanie brzuch do brzucha. Dosypialiśmy jeszcze troszkę rano dzięki temu ;)
 
Moja ma 4 miesiące i mam taki sam problem. Zanim się przebudzi to marudzi, drapie się po buzi, głowie, ciągnie za włosy. Często tak robi jal bączka nie może puścić.

________________________
[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
Do góry