reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stomatovis w ciąży?

reklama
Jak czytam skład to wydaje mi się, że można, zresztą to w niewielkim stopniu będzie przenikało przez błony śluzowe, ale na zapalenie dziąseł raczej nie pomoże, to się stosuje na afty albo rany po zabiegach. Na zapalenie dziąseł dobra jest chlorhexydyna stosowana przez tydzien-dwa, jest dodatkiem do past do zębów, ale ja osobiście stosuje eludril extra płukankę :) przy czym nie mam dużego zapalenia dziąseł, bardziej takie rozpulchnione i drażliwe :)
 
Jak czytam skład to wydaje mi się, że można, zresztą to w niewielkim stopniu będzie przenikało przez błony śluzowe, ale na zapalenie dziąseł raczej nie pomoże, to się stosuje na afty albo rany po zabiegach. Na zapalenie dziąseł dobra jest chlorhexydyna stosowana przez tydzien-dwa, jest dodatkiem do past do zębów, ale ja osobiście stosuje eludril extra płukankę :) przy czym nie mam dużego zapalenia dziąseł, bardziej takie rozpulchnione i drażliwe :)
I można to stosować w ciazy? Dentysta zalecił stomatovis i tez byłam zdziwiona
 
Do góry