reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Straciłam dwoje dzieci...

Basinka27

24tc20.08.08 8/9tc3.06.09
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
Po długich oczekiwaniach i straniach straciłam kolejne dzidzi:( Najpierw straciłam mojego synka Grzesia w 24tc a teraz mała kruszynkę 8/9tc.Nie wiem jak dalej mam żyć i co robić z sobą.Tak bardzo chciałam mieć ich przy sobie...przytulić,ukołysać,przewinąć,usłyszeć ich płacz niestety nie jest mi to dane!!!Wogóle niewiem czy mogę mieć choć odrobinkę nadzieji na to ze kiedyś bede miała taką mała istotkę i usłyszę jej śmiech i te piękne słowo "mamusiu".Tak się boję ze może nigdy nie bedę mamą ziemską bo aniołkową już jestem..Jak dalej mam żyć bez moich dzieci?Nie potrafię i niechcę!!!

reklama

Koti81

Gracjanek <3<3<3
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Basinko, bardzo mi przykro, że to Cie spotkalo i to dwukrotnie :-( . Dla Twoich aniołków zapalam [*][*]. czy po pierwszej stracie robiłaś badania ? czy znaleziono przyczynę ?

Basinka27

Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
Tak robiłam mój synek był całkowicie zdrowy tylko poprostu pępowina mu się owinęła i udusił się nią:(

Sylwia'

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Basinka27-zapalam światełka dla twoich Aniołków
[*]
[*]
Bardzo mi przykro..

Koti81

Gracjanek <3<3<3
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
bardzo mi przykro :-( . Przytulam Cię . Nie ma słów pocieszenia po takiej tragedii. Zostań z nami, każda z dziewczynek postara Ci choć trochę pomóc.

Basinka27

Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
Wiele dziewczyn tutaj straciło swoje maleństwa nawet mam dwie koleżanki ktore spotkało to samo. Niestety za dużo się złego dzieje na świecie i dlatego Bóg potrzebuje wiele aniołkow w niebie...te słowa usłyszałam od księdza w dniu pogrzebu mojego synka Grzesia i myślę że to może ma jakiś sens

Koti81

Gracjanek <3<3<3
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
ja wierze, ze przyjdzie czas, ze kazda z nas utuli swojego aniołka.

reklama

Sylwia'

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Basinka27 - czekają Cię bardzo ciężki miesiące dlatego dbaj o siebie, nie odmawiaj sobie małych przyjemności i nie zamykaj się w sobie..
Pisz do nas o czym tylko masz ochotę..

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry