reklama

Straciłam dwoje dzieci...

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez Basinka27, 24 Czerwiec 2009.

1. Basinka27

Basinka27 24tc20.08.08 8/9tc3.06.09

Po długich oczekiwaniach i straniach straciłam kolejne dzidzi:( Najpierw straciłam mojego synka Grzesia w 24tc a teraz mała kruszynkę 8/9tc.Nie wiem jak dalej mam żyć i co robić z sobą.Tak bardzo chciałam mieć ich przy sobie...przytulić,ukołysać,przewinąć,usłyszeć ich płacz niestety nie jest mi to dane!!!Wogóle niewiem czy mogę mieć choć odrobinkę nadzieji na to ze kiedyś bede miała taką mała istotkę i usłyszę jej śmiech i te piękne słowo "mamusiu".Tak się boję ze może nigdy nie bedę mamą ziemską bo aniołkową już jestem..Jak dalej mam żyć bez moich dzieci?Nie potrafię i niechcę!!!

2. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

Basinko, bardzo mi przykro, że to Cie spotkalo i to dwukrotnie :-( . Dla Twoich aniołków zapalam [*][*]. czy po pierwszej stracie robiłaś badania ? czy znaleziono przyczynę ?

3. reklama
  4. Basinka27

Tak robiłam mój synek był całkowicie zdrowy tylko poprostu pępowina mu się owinęła i udusił się nią:(

5. Sylwia'

Sylwia' Fanka BB :)

Basinka27-zapalam światełka dla twoich Aniołków
    [*]
    [*]
    Bardzo mi przykro..

6. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

bardzo mi przykro :-( . Przytulam Cię . Nie ma słów pocieszenia po takiej tragedii. Zostań z nami, każda z dziewczynek postara Ci choć trochę pomóc.

7. Nikki.

Nikki. Fanka BB :)

Basinko i tutaj napiszę... trzymaj się, strasznie mi przykro...

8. gabrysiaa

gabrysiaa Gość

Basinko - (*)(*)(*) dla Twoich Aniołków.
    Pozdrawiam serdecznie

9. Basinka27

Wiele dziewczyn tutaj straciło swoje maleństwa nawet mam dwie koleżanki ktore spotkało to samo. Niestety za dużo się złego dzieje na świecie i dlatego Bóg potrzebuje wiele aniołkow w niebie...te słowa usłyszałam od księdza w dniu pogrzebu mojego synka Grzesia i myślę że to może ma jakiś sens

10. reklama
  11. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

ja wierze, ze przyjdzie czas, ze kazda z nas utuli swojego aniołka.

12. Sylwia'

Sylwia' Fanka BB :)

Basinka27 - czekają Cię bardzo ciężki miesiące dlatego dbaj o siebie, nie odmawiaj sobie małych przyjemności i nie zamykaj się w sobie..
    Pisz do nas o czym tylko masz ochotę..

Poleć forum