reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strata dziecka w 3 trymestrze - jak się z tym pogodzić?

Ja też urodziłam martwe dziecko w 38 tc.minęło już 7 miesięcy. Mi pomógł płacz, wiara w Boga rozmowy z mężem tylko z nim o tym rozmawiałam, przytulanie ludzi, odkryłam jazdę konną,fora internetowe gdzie czytalam i podobnych przypadkach, rekolekcje dla rodzicow po stracie, wiara w to że skoro prawie się udało to może kiedyś naprawdę się uda, pamiętaj że twój mąż też cierpi i musicie się wzajemnie wspierać i przebacz jeżeli czujesz że ktoś Cię skrzywdził sobie samej, lekarzowi, Bogu lub komuś innemu. To wszystko mi pomogło i nadal pomaga ...
Witam. Wiecie co było przyczyną śmierci dziecka. Mam taką samą sytuację:(
 
reklama
Wczoraj urodziłam w 37tc martwego synka. Niestety nie wiemy co było przyczyną na chwile obecna. Czekamy na badania łożyska i sekcje. Ale jest to ciężka sytuacja. Mamy córkę 11letnia, więc człowiek nawet się nie spodziewał, że spotka nas taki los z drugim dzieckiem, że tak życie potrafi się ułożyć.
 
Do góry