reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STREETCOM - testujemy...

Ja napisałam do streetcomu w tej sprawie i odpisali mi że to wysłanie adresów majlowych znajomych. Więc ja im nic nie wysyłam...
 
reklama
Halo, jak tam testujecie coś?? My dostaliśmy dziś zestaw klocków LEGO DUPLO do testowania, w zestawie są też ulotki do rozdania znajomym
 
Ja miesiąc temu testowałam produkty spożywcze pakowane w opakowania Tetrapak a teraz też w poniedziałek dotarły klocki lego Duplo , mały zachwycony mimo że ma i klocki plastikowe i drewniane to te robią furorę :).
AnCia93 tak z ciekawości też dostaliście zestaw startowy do ciągnięcia ?
 
tak też dostaliśmy ten zestaw. Ale niestety dla Wiktora jest to taka sobie zabawka, musi pewnie odstać swoje jak inne zabawki. On lubi i klocki i samochody, ale tym mało się zaciekawił... :-(
patris a to ciekawe, że miałaś ostatnio miesiąc temu coś testowaliście, my ostatnio kaszki nestle ponad rok temu, Wiesz od czego to zależy? Też chcielibyśmy częściej coś testować.
A może ty wysyłałaś pocztą do nich to potwierdzenie o danych czy coś takiego
 
Ostatnia edycja:
AnCia93 owszem wysyłałam potwierdzenie pocztą ale nie wiem czy to ma jakiś wpływ bo ostatnio testowałam owsiankę a po tem chyba z 10 miesięcy przestoju miałam i dopiero te dwie kampanie mi dali.Mój się codziennie nim bawi :) może na drugie urodziny do kupię mu jakiś dodatkowy zestaw po myślę nad tym :)
 
my mamy zestaw ,,tomek i przyjaciele" ciuchcie i jeden wagon i tam było dodatkowo kilka zwierzat i klocki one nie są z lego tylko podróbka jakaś chińska, ale te zaczepy co są w tym pojeździe lego pasują do naszej ciuchci i klocki też, więc juz JA mam czym się pobawić, bo Wikuś nadal nie jest zainteresowany tym zestawem :D
 
Czy któraś z Was dostała się do kampanii Somersby?? Waham się z akceptacją, bo nie umiem sobie wyobrazić na czym może polegać testowanie piwa hahahaha :p
 
reklama
malina ja sie dostalam, to moja pierwsza kampania, a najlepsze jest to, ze testowac beda wszyscy w kolo tylko nie ja:p Ale na szczescie mialam juz kiedys okazje je pic wiec wiem co i jak:p Paczki zawieraja 24 butelki piwa, jak dla mnie szok, ze tak duzo. Ale tak jak pisalam to moja pierwsza kampania wiec moze to dla streetcomu norma:)
 
Do góry