reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strefa Rozrywki

To ja wrzucam linki

Solo

Halloween z grupa

No roots z dziewczynami z grupy

No powiem Ci dziewczyno, że się marnujesz, a Twój lekarz: to jakbym Elvisa Presleya słuchała. Jestem pod wrażeniem :)

Ja mam kilka hobby. Pierwsze z nich to języki obce ( to akurat też moja praca, a jak to mówią dla kogo praca jest hobby to nie pracuje i coś w tym jest :)

Kolejne hobby to rękodzieło artystyczne, coś tam sobie dłubie w wolnym czasie i utrwalam wszystko na blogu.

Lubię też ogrodnictwo i zielarstwo, czynnie i biernie. czego efektem też jest blog.

No i jestem molem książkowym, uwielbiam czytać książki.

Na razie ze względu na ciążę trudno mi się zajmować hobby, bo jak mnie mdli to ciężko się skupić, ale jak tylko zdarzy się chociaż 10 minut bez mdłości to staram się coś porobić.
 
reklama
No powiem Ci dziewczyno, że się marnujesz, a Twój lekarz: to jakbym Elvisa Presleya słuchała. Jestem pod wrażeniem :)

Ja mam kilka hobby. Pierwsze z nich to języki obce ( to akurat też moja praca, a jak to mówią dla kogo praca jest hobby to nie pracuje i coś w tym jest :)

Kolejne hobby to rękodzieło artystyczne, coś tam sobie dłubie w wolnym czasie i utrwalam wszystko na blogu.

Lubię też ogrodnictwo i zielarstwo, czynnie i biernie. czego efektem też jest blog.

No i jestem molem książkowym, uwielbiam czytać książki.

Na razie ze względu na ciążę trudno mi się zajmować hobby, bo jak mnie mdli to ciężko się skupić, ale jak tylko zdarzy się chociaż 10 minut bez mdłości to staram się coś porobić.
Uuu uwielbiam rekodzielo! Podrzuc link do bloga chetnie zobaczymy [emoji3590] i popodziwiamy!!!
 
Popadne przez was w kompleksy hehe. Jak mam 10 min wolnego czasu to kładę się i leze[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Moje hobby to ogród,uwielbiam się tym zajmować.Co rusz jakieś nowe krzewy kupuję,ale też robię oczka wodne,klomby.Co prawda ogród mam niezawielki ale zawsze coś można w nim nowego zrobić.Śmieszne bo nigdy do tego mnie nie ciągnęło.Ale chyba pewne rzeczy przychodzą z wiekiem..hi,hi
 
@rozczochrana.mama przepiękny masz głos! A pan doktor tak jak napisała @Anisa15, przypomina Elvisa 😁

@Anisa15 podziwiam Twój talent 😍 Stworzyć tyle pięknych rzeczy... Ja kompletnie się na tym nie znam, a i w szkole (daaawne czasy 😁) nas tego nie uczyli. Zawsze chciałam się nauczyć, ale brak mi samozaparcia i szybko się zniechęcam jak patrzę na różne poradniki i za cholerę nic nie mogę zrozumieć 🙇‍♀️
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny,
moim hobby jest wszelkiego rodzaju DIY oraz fotografia :) Jeżeli będzie któraś chętna na sesję brzuszkową w plenerze w Poznaniu to dajcie znać :)

Co do DIY - trochę robię na drutach (głównie czapki), trochę szyję, trochę bawię się w grafika. Artystycznie wyżyłam się w zeszłym roku kiedy mogłam uszykować całą papeterię i ozdoby weselne :D
 
reklama
cześć dziewczyny,
moim hobby jest wszelkiego rodzaju DIY oraz fotografia :) Jeżeli będzie któraś chętna na sesję brzuszkową w plenerze w Poznaniu to dajcie znać :)

Co do DIY - trochę robię na drutach (głównie czapki), trochę szyję, trochę bawię się w grafika. Artystycznie wyżyłam się w zeszłym roku kiedy mogłam uszykować całą papeterię i ozdoby weselne :D
Do Krakowa nie chcesz przyjechać sesji zrobic[emoji1787][emoji1787][emoji16][emoji16]
 
Do góry