reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stronka Internetowa stycznioweczek 2007?

aniay

Mamy styczniowe 2007 fulltime mum Moderatorka
Dołączył(a)
6 Lipiec 2006
Postów
3 507
Miasto
Morecambe UK
Dziewczyny co sadzicie o zrobieniu stronki internetowej na ktorej zamiescilybysmy informacje o nas, maluszkach, wiadomosciach i co tam wam jeszcze przyjdzie do glowy. Chetnie podejme sie stworzenia takiej stronki(puki jeszcze jestem we wloclawku i mam czas)^_^ Jestescie za czy przeciw?
 
reklama
Ok to sie zabieram do pracy... :) wreszcie bede mogla cos porobic, jak macie jakies pomysly co wstawic na stronke to mowcie
 
super pomysł Aniay ..... służę pomocą, choć nie znam się na projektowaniu stron ... ale jeśliby trzeba było pozbierać jakieś info czy cuś takiego to chętnie chętnie
 
karlam
bazowo w html bo najszybciej, formatowanie w css a jak mi starczy czasu to mam pomysl na kilka skryptow php :)
 
reklama
Na podstawie moich książeczek mogę zrobić taką rozpiskę na każdy tydzień ciąży Co się dzieje z dzieckiem, a co z mamą ... jakbyście chciały
 
Do góry