reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stronka Internetowa stycznioweczek 2007?

Mam pytanie: co na tej stonce ma być? wszystko co dotyczy ciąży, czy też to co dotyczy dzieciaczków po urodzeniu? Pytam się o to, bo moja siostra ma książkę o różnych chorobach dotykających dzieci w wieku niemowlęcym, jak rozpoznawać te choroby i jak sobie z nimi radzić.
 
reklama
Jak by mi sie udalo to chcialabym dodawac zawartosc wraz z rozwojem naszych pociech, najpierw jednak zajme sie ciaza, Mariola, proponuje wiadomosci z ''pampersa'' + moze cos od siebie, albo to co dziewczyny pisaly o swoich dolegliwosciach:)
 
Monika ... skoro tak pałasz ochotą to może weź pampersa, a ja wezmę dolegliwości, potem możemy się wymienić i pododawać coś od siebie czy jakoś tam

Ja bym od jutra mogła już śmiało klepać to i owo :)
 
MariaOla Aniay OK. Nie ma problemu, mogę wziąć pampersa. Tylko powiedzcie mi w jakiej formie to mam zrobić. Zwykły tekst czy tabelki, czy jeszcze jakoś inaczej.
 
And THIS is a problem!

Elżbietka mam dwie przegladarki w domu i u mnie wyglada to poprawnie, Ty jak widze masz poteeeezna rozdzielczosc (ja zaledwie 1024/768) i przy okazji starsza wersje explorera --' cos mi sie zdaje ze to nie bedzie takie latwe jak mi sie wydawalo... wiekszego obrazka raczej nie zrobie bo generalnie sa jeszcze osoby z rozdzilczoscia 800/600 a dla nich ten obrazek i tak jest za duzy ale popracujemy nad tym
Dziekuje za screena bardzo sie przyda przy pracy nad bledami :D



u mnie wyglada to tak :mad:
 
reklama
Do góry