reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

strony dla dzieci z nauką angielskiego?

Dołączył(a)
19 Marzec 2005
Postów
5
Rozwiązania
0
Cześć wszystkim!
Czy znacie moze adresy stron z nauką jez.angielskiego, najlepiej interaktywne, aby dziecko mogło samo poznawać i ćwiczyć slówka ? Chodzi mi o coś na poziomie 4,5 -cio latków.
Z góry dziekuję AS 
 
reklama
Dołączył(a)
11 Grudzień 2017
Postów
6
Rozwiązania
0
Ja też kupuje od czasu do czasu jakieś książeczki w obcych językach aby dzieciaki uczyły się nowych słów. Starszy synek chodzi już do szkoły językowej Royal International School pod Krakowem, to tam codziennie mają język angielski, a młody jest na razie fanem obrazków ;)
 

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2017
Postów
93
Rozwiązania
0
Szczerze mówiąc to nie znam dobrej strony do nauki języka angielskiego dla dzieci, poza tym nic nie zastąpi zajęć na żywo z nauczycielem który ma do tego odpowiednie podejście i od tego trzeba zacząć.
 

offieczka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2012
Postów
71
Rozwiązania
0
Duolingo? A jest tam opcja dla dzieci? No bo ja kiedyś korzystałam i trzeba było pisać i czytać...
 
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
4
Rozwiązania
0
Duolingo? Mogę poprosić o więcej informacji?
Moja córka chodzi w Łodzi do *spam* ale są to zajęcia stacjonarne, i mają dostęp do bazy online. Ale szukam też czegoś dodatkowego.
 
reklama
Dołączył(a)
21 Luty 2018
Postów
2
Rozwiązania
0
Moim zdaniem jak się uczyć angielskiego lub jakiegokolwiek innego języka to tylko z pod okiem nauczyciela a nie ze stron.
 
reklama
Do góry