reklama
  1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
    Zamknij powiadomienie

strony dla dzieci z nauką angielskiego?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez aniast, 20 Marzec 2005.

1. aniast

aniast

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć wszystkim!
    Czy znacie moze adresy stron z nauką jez.angielskiego, najlepiej interaktywne, aby dziecko mogło samo poznawać i ćwiczyć slówka ? Chodzi mi o coś na poziomie 4,5 -cio latków.
    Z góry dziekuję AS 

2. Piegowata

Piegowata

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ostatnia edycja: 21 Listopad 2013
  3. reklama
  4. Oelaela

Oelaela

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też kupuje od czasu do czasu jakieś książeczki w obcych językach aby dzieciaki uczyły się nowych słów. Starszy synek chodzi już do szkoły językowej Royal International School pod Krakowem, to tam codziennie mają język angielski, a młody jest na razie fanem obrazków ;)

5. AlexesP

AlexesP

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Niezwykle przydatne są te informacje :) Wielkie dzięki :)

6. MojeKLocki24

MojeKLocki24 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze mówiąc to nie znam dobrej strony do nauki języka angielskiego dla dzieci, poza tym nic nie zastąpi zajęć na żywo z nauczycielem który ma do tego odpowiednie podejście i od tego trzeba zacząć.

7. gabigold

gabigold Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam duolingo

8. offieczka

offieczka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Duolingo? A jest tam opcja dla dzieci? No bo ja kiedyś korzystałam i trzeba było pisać i czytać...

9. jagienkamelania

jagienkamelania

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Duolingo? Mogę poprosić o więcej informacji?
    Moja córka chodzi w Łodzi do *spam* ale są to zajęcia stacjonarne, i mają dostęp do bazy online. Ale szukam też czegoś dodatkowego.

10. reklama
  11. hitoop

hitoop

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moim zdaniem jak się uczyć angielskiego lub jakiegokolwiek innego języka to tylko z pod okiem nauczyciela a nie ze stron.

Poleć forum