reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Cześć dziewczyny! Może nareszcie sie połączymy, bo juz nie wiadomo gdzie pisać. A mocz po buraczkach to zawsze mam zabarwiony na czerwono, normalne. Jeśli chodzi o śluz to raczej nie. Lepiej przejść się do lekarza, albo chociaż zadzwonić i zapytać. Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamusie!
 
reklama
Dziewczyny ja niestety już skreślam się z listy styczniówek. Wczoraj nad ranem poroniłam. Nie chcę się za bardzo rozpisywąć, ponieważ pisałam już o wszystkim na wątku p,p,p .Zaczęło się od niewielkiego krwawienia w niedzielę skończyło we wtorek nad ranem, na usg już nie było dzidziusia. Potem był zabieg.Dziewczyny jeżeli też macie jakieś objawy, które wydają wam się niepewne natychmiast pędźcie do lekarza.  :( :(
Pozdrawiam
 
Gośka bardzo mi przykro :( trzymaj sie i bądź dobrej myśli
rudzik też mam córcię ze stycznia i teraz też termin na styczeń :)
 
Cześć dziewczyny,
Bardzo ci współczuję Gosiu, trzymaj się i życzę wszystkiego dobrego.

Dziękuję dziewczynki za odpowiedzi, ale chyba spanikowałam, to jakby krwawienie było tylko raz i raczej na pewno od buraków, bo potem biegałam specjalnie często do ubikacji i nic takiego się nie powtórzyło. Obserwuję się jednak cały czas i jakby co to rzeczywiscie pojadę do lekarza. Staram się często odpoczywać i nie przemęczać się, bo i tak nie pracuję, tylko siedze w domku.

Pozdrawiam was mocno i aby styczniówek już nic złego nie spotkało.
 
Cześć dziewczynki! Zmieniłam suwaczek, bo ja liczyłam od poczęcia, więc musiałam dodać dwa tygodnie. Byłam dziś u ginekologa. Mam termin na 14-go stycznia. Mam słabą morfologię, więc lekarz przypisał mi witaminki. Kupiłam Prenatal. Za tydzień będę miała pierwsze USG. Cieszę sie bardzo i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jak się czujecie? Ja bardzo jestem zmęczona i ciągle jem i śpię. Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry