reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
też się zastanawiałam, bo masz dwa bobasy w awatarze:)
Ja się trochę bałam czy nie będą bliźniaki, ale jest jedno. Nie wiem tylko nadal czy Bronka czy Franek, no ale raczej wytrzymamy i nie będziemy się dowiadywać przed porodem.

Ja czuję się świetnie: z początkiem drugiego trymestru starszy synek zrezygnował z piersi i marudzenia przy zasypianiu. Już prawie zapomniałam, że jeszcze 2 tygodnie temu przy wkładaniu do łóżeczka był histeryczny ryk.

Za to dziś napędził mi stracha. Miałam mieć gości o ósmej, więc posprzątałam mieszkanie i zostały tylko śmieci do wyniesienia. Zawsze wychodzę razem z nim, ale było mało czasu, więc zamknęłam strategiczne drzwi do kuchni i łazienki żeby nic nie wykombinował i wyszłam.
Nie było mnie minutę - mieszkam na 1 piętrze - a on przez ten czas przekręcił zasuwę w dolnym zamku. Ja bez kluczy, on nie rozumie że mógłby otworzyć, słyszy jak szarpię drzwi i płacze. Na dworze byli sąsiedzi, więc poprosiłam ich o pomoc no i udało się - za pomocą łomu i przecinaka wyrwali zamek z futryny i otworzyli drzwi. Ale co się podenerwowałam to moje. Straszne uczucie: dziecko za zamkniętymi drzwiami, przerażone, ty po drugiej stronie i nic nie możesz zrobić. Nie polecam. To był pierwszy raz kiedy zostawiłam go samego w domu i na pewno ostatni.

Dobrej nocy wszystkim, i serdeczne powitanie dla Nowych:)
 
Dziękuję dziewczynki za wasze poglądy i doświadczenia na ten temat. Jeszcze trochę poszperam w necie na ten temat bo strasznie mnie to nurtuje:confused:

A na razie życzę wam miłej nocki i kolorowych snów:-)
 
aga_bb2 jeszcze wszystko jest mozliwe. u nas w szpitalu kobieta dowiadywala sie w MIESIECZNYCH odstepach o kolejnych maluchach ;p bo wczesniej jakos sie chowaly :) w rezultacie urodzila 3:) a 2 bobaski mam, bo nie wiem czy bedzie chlopiec czy dziewczynka :)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was.
wczoraj się dopiero dowiedzieli główni prezesi, że jestem w ciąży. Zobaczymy co zaczną kombinować.
Ja dzisiaj niestety idę do pracy, za niedługo bedzie nas tyle, że nie zapamiętam wszystkich - niezły wyż się szykuje w przyszłym roku, super ja się cieszę.
Szkoda tylko, że nie ma nikogo z okolic Cieszyna


Cześć dziewczyny to ja też postanowiłam do Was dołączyć:-). Ja mam termin na 3 styczeń 2011 :-).Mam na imię Agnieszka,śledzę ten post od samego początku tylko jakoś nie miałam odwagi do Was dołączyć ale jak już się odważyłam to mam nadzieję że się będę udzielać od czasu do czasu.

Cześć , witamy cię

BezimiennaS dlatego pytałam, ponieważ masz na avatarku dwoje dzieciaczków :-)
 
hej dziewczynki ja dzis ide sie wylegiwac nad wode moj ma wolne wiec trzeba korzystac poki mozna.

aga fajnie, ze maly sam zrezygnowal z cyca u mnie moja nadal cycoli wieczorem i w nocy ale pomalu licze, ze moze sama zrezygnuje za jakis czas bo widze juz ze malo juz doi.
 
Ostatnia edycja:
Witam piatkowo :biggrin2:

Za oknem widze słonce czyli zapowiada sie upalny dzionek. Własnie wstałam;-)

Jestem prawie wyspana ale i tak bym mogła jeszcze spinka ale nie da sie obowiazki wzywaja:baffled:
Wczorajszy dzien upłynał mi pod znakiem dobrego samopoczucia:biggrin2: czułam sie wysmienicie do 16 bo potem oczywiscie zwymiotowałam salatke obiadowa....Ja juz naprawde nie wiem jakie ja mam sałatki jesc do obiadu zeby nie wymiotowac:nerd:....
Ale znów po godzinie tryskałam dobrym humorkiem i tak mi zostało:biggrin2:

Nie ponadrabiam dzis zaległosci bo mam troche rzeczy do zrobienia a poki czuje sie dobrze chce to zrobic, bo potem znajac zycie nie miałabym sił....

Pozdrawiam wszystkie styczniówki;-) I zycze miłego dnia i zblizajacego sie weekendu ...
 
no to miłego wylegiwania! ja jestem po śniadanku - ciacho marchewkowe rządzi! i zaraz lecimy na plac zabaw. Może jego ulubione koleżanki nie są akurat na wakacjach. Chwile nas nie było, więc nie wiem czy będą. Wieczorem mały do cioci, a ja na wizytę.
 
Witam piatkowo :biggrin2:

Za oknem widze słonce czyli zapowiada sie upalny dzionek. Własnie wstałam;-)

Jestem prawie wyspana ale i tak bym mogła jeszcze spinka ale nie da sie obowiazki wzywaja:baffled:
Wczorajszy dzien upłynał mi pod znakiem dobrego samopoczucia:biggrin2: czułam sie wysmienicie do 16 bo potem oczywiscie zwymiotowałam salatke obiadowa....Ja juz naprawde nie wiem jakie ja mam sałatki jesc do obiadu zeby nie wymiotowac:nerd:....
Ale znów po godzinie tryskałam dobrym humorkiem i tak mi zostało:biggrin2:

Nie ponadrabiam dzis zaległosci bo mam troche rzeczy do zrobienia a poki czuje sie dobrze chce to zrobic, bo potem znajac zycie nie miałabym sił....

Pozdrawiam wszystkie styczniówki;-) I zycze miłego dnia i zblizajacego sie weekendu ...

i Tobie również
pogoda33.gif
 
reklama
cześć dziewczyny, dawno mnie u Was nie było, duzo piszecie może uda mi się nadrobić:-)
czuję się coraz lepiej, dlatego mniej siedzę przed laptopem, a więcej na balkonie z książka w ręcę, więcej sprzatam itp. Ostatnio ciągle gdzieś sobie z Mężusiem jeździmy, a to na działkę, a to do rodziców, a dni płyną...
:tak:
Poczytam troszku i potem będę gotować obiadek...

Wiecie czasem jak najem się cukierków, to potem boli mnie brzuszek, chyba taki ból oznacza ruchy dziecka wiercioszka kochanego;-)

Mam pytanie dla Was:
Czy to prawda że na L4 płacą średnią z pół roku?? Bo mam wyższą wyplatę niz powinnam mieć i rozmawiałam z koleżanka która mi powiedziała, że tak wylicza ZUS, to by było super bo ostatnie 2 miesiące przed zajściem w ciążę pracowałam na cały etat a jeszcze w trzecim miesiącu zarobiłam więcej bo mi umowy weszły, więc średnia rewelacyjna... mam jeszcze raz taką wypłate jak myslałam? (no wiecie myslałam, że będę brać 633zł brutto, a tu tak by była niespodzianka)
Dajcie znać:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry