reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej
jak byłam wczoraj z małą na szczepieniach , dostała 5 w 1 i rotawirus, spi sobie wiecej tylko nic zlego sie nie dzieje

niestety nadal ma problemy z brzuszkiem :(
 
reklama
moniaivoy-Ja Ci powiem to co ja słyszalam-ze uklad pokarmowy dziecka jest jeszcze niedojzaly i nie wszystko co my jemy maluszek trawi bez problemu.... i stad te zielone kupki.... tak jak male dziecko nie trawi kukurydzy i mozna zobaczyc w kupce zolte kropki,jesli sporadycznie to ja bym sie nie przejmowala.
Majce tez ze 4 razy zdarzyla sie zielkona kupa
 
O zielonych kupkach pisalam ostatnio na dolegliwosciach albo na karmieniu. Joasia takie robila (nie od utlenienia bo widzialam jak 'wychodza;-)'. To jest od zaduzej ilosci rzadkiego mleka z poczatku. Niegrozne ale nalezy sprobowac zeby dziecko zjadalo piers do konca (np. podac ta sama w nastepnym karmieniu), tak zeby dostalo cala przwidziana porcje. To mleko z konca jest bardzo wartosciowe ze wzgledu na tluszcze. U Joasi metoda podzialala.
 
My niby uważaliśmy, ale co z tego??? Lalka się nie ruszała na wszystkie strony i nie płakała i nie było jej zimno ;) A położna środowiskowa i tak inaczej nam pokazała - robimy taki leżaczek ze zwiniętych ręczników, żeby Natalka mogła się wygodnie położyć i się nie ślizgała :) Jak nie zapomnę to zrobię zdjęcia i wrzucę


Nasza położna to też niesamowita kobieta, Natalia od razu się przy niej uspokaja, od razu łapie cycka i w ogóle zaproponowałam położnej mieszkanie u nas :D A ilość wizyt jest ograniczona? My dzwonimy do naszej, jak mamy jakiś problem i ona przyjeżdża i nic nie wspominała o ilości wizyt. Nawet mówiła, ze może co drugi dzień wpadać, żeby kontrolować pępuszek... Naprawdę kobieta-anioł

U nas położne chodzą 5 razy. U mnie była 4 bo stwierdziła, że nie ma sensu więcej jak jest ok. Podpisałam papier że była i koniec. Ale telefon do niej mam i w razie problemu mogę dzwonić.
 
ja mam pytanie z innej beczki:

czy nie boli/bolał was brzuch, ale bardziej mięśnie pod wpływem dotyku? Mnie boli od kilku dni i to od samych żeber, aż do pachwin. A najbardziej nad pępkiem i nad lewą pachwiną... Co to moze być? od dźwigania dziecka?
 
witajcie,
my dziś dłuższy spacerek zaliczyłyśmy i galerię bo Rossmanna musiałam odwiedzić w celu zakupu pieluch bo w domu miałam 2 sztuki :-)
pięknie dziś-u nas +1stopień, czuć że idzie wiosna, od razu człowiek lepiej się czuje.
ostatnio po południu muszę kimnąć godzinkę bo padam, przeważnie w czasie Rozmów w toku :-)
idę zrobić obiadek póki moja księżniczka śpi
 
witam się i ja. Dziś Maciuś miał sesję zdjęciową. Niestety będzie miało footek bo model nie za bardzo chciał współpracować. Najpierw chciał jeść, później nie chciał spać, a później płakał....w przerwach między fochami robiliśmy foteczki:) Jak będę miała zdjęcia to wrzucę na odpowiedni wątek:)

ja bioderka mam dopiero w przyszłym tygodniu, i szczepienie też.
Jeżeli chodzi o oszczepienia to się dezyduję na 5 w 1 i do tego pneumokoki. A w 4 mcu życia meginokoki....(ale muszę jeszcze o tym poczytać). Rotawirusy sobie daruję....
 
reklama
wrocilysmy 5min. temu - fryzjer zaliczony maz wszedl do domu ciekawe czy zauwazy bo wygladam "troche" inaczej...


zauwazyl:eek::eek::eek::eek::eek: trudno mi powiedziec czy mu sie podoba jego slow na forum nie wpisze:baffled:
tylko on lubi sobie ze mnie zartowac
...i nie wiem czy to bylo na powaznie czy nie:crazy::crazy::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry