reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Vileyka ja się umówilam na 11 sierpnia troche przerwy ale mam nadzieje ze wytrzymam ;D I mam przykaz polowania w przyszłym tygodniu polowania na termin usg w okolicach 25.08. Ty do babeczki chodzisz czy do faceta? Ja do babeczki.


Owocki to genialny pomysł. Właśnie od pół godziny walczę ze sobą, żeby pojsc po nie bo ostatnia nektarynke wykonczylam na sniadanie i nic nie mam ;((( a tak zimno i mokro ;(((
 
reklama
Oceanica wiem, co to za ból ;). Wczoraj brakło mi owoców, chciałam iść do sklepu, ale nie umiałam się przełamać w ten deszcz, w końcu mój mąż się ulitował nade mną i pojechaliśmy do biedronki po owoce :). Ale dzisiaj już nic nie mam znów! ;(
 
ja przed chwilą podjechałam do warzywniaka po czereśnie i maliny, a teraz jadę po mamę do pracy i przyjeżdżamy do mnie, musimy naszykować dokumenty, bo mam kontrolę z inspekcji pracy w firmie :wściekła/y:
 
uu to ja mam tydzień wcześniej:D i do faceta chodze, jest miły i delikatny:p ale nie dostałam przykazania polowania na usg.. powiedział, że na następnej wizycie mnie wpisze.

Witaj opolanko:)
 
Czesc dziewczyny, mam do sprzedania wózek Teutonia Spirit S3 gondola+spacerówka,wózek ma zamontowane adaptery do fotelika maxi cosi. Jest w stanie bardzo dobrym,sprzedaje go tylko dlatego, ze spodziewamy sie bliżniaków:-D
W razie pytan czekam na priv. Pozdrawiam
 
reklama
hej
u mnie chyba zapowiada sie kolejny deszczowy dzień.
ale wczoraj zaliczyliśmy godzinny spacer po kałużach :)

ja uwielbiam owoce. w szczególności jabłka, nektaryn, czereśnie. bananów nie lubię, jakoś nigdy mi nie smakowały ale w pierwszej ciąży jadłam na potęgę i wyszedł chłopak.
i sałatki warzywne se robię. rożne kompozycje :) i cala michę potrafię zjeść do 1 kanapki :) bo chęć straszna tez mam na świeże pieczywo.
 
Do góry