reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

bakaalia tego nie przedawkujesz-spoko, dawaj jak piszesz 4 krople 5 razy (ostatni przed spankiem) i jak zaobserwujesz to mozesz zwiększyć- on się całkowicie z kupką wydala nie zaszkodzi
 
reklama
Nasz lubi pieluszkę przytulać;)
Dałam te krople, zobaczymy jak zareaguje mały ;)

A ja nawet humor dobry mam, bo w końcu jesteśmy na dobrej drodze kupna auta więc w ciągu dwóch tygodni będziemy w końcu mieli swoje, bo nasz już szlag trafił.. i od teścia pożyczamy ciągle..
 
Bakalia:) gratuluję samochodu!!:):)

a ja z zadowoleniem stwierdzam, że zaczynamy wymianę ciuszków u Hanki!!:) moje dziecię już dawno wyrosło z 56, obecnie przestaje się mieścić w 62!! (ile taki maluch może urosnąć w ciągu miesiąca? bo Hanka startowała z 54 cm...i wtedy te wszystkie ubranka 56 były na nią takie duże)...w przyszłym tygodniu nastawiam pralkę z ciuszkami w rozmiarze 68!! bo jak tak dalej pójdzie to Mała nie będzie miała w czym chodzić...

idę zrobić obiad, bo za godzinę mężulo wraca, potem nastawię pralkę z pościelą, obejrzę gossip girl i zabiorę się za naukę, bo jutro egzamin mam:) ale nie u tego podłego faceta, tylko u takiego spoko:) więc bez stresu zaliczę na lajcie:)
 
Anastazja ja mam problem ze śpiochami.. dla małego większość za mała już (60cm długi był), a w tych większych to gubi stopki, więc skarpetki mu zakładam.. ale najgorsze to jest to że tak naprawdę nie mogę dobrać mu idealnych bo zawsze jakiś problem, albo nóżek nie wyprostuje, albo opięte.. albo coś.
 
Bakalia- fajnie:) Co swój to jednak swój
Anastazja- powodzenia! A ja wczoraj wróciłam na zajęcia- ciekawe jak to będzie z dwójką maluszków- na razie ogarniam plan- muszę się trochę pozamieniać bo strasznie dużo ćwiczeń mam w tym semestrze a u nas nie ma indywidualnego toku nauczania. Ale jestem dobrej myśli
Maluszki rosną ekspresowo- 56 Wojtaszek nosił tylko w szpitalu choć wcale wielki nie jest. Ale w kolejnych rozmiarach dzieci chodzą coraz dłużej więc spokojnie
Anastazja powiedz mi ćwiczysz już? Bo pisałąś że niedługo zamierzasz coś tam robić- mi położna już pozwoliła- po wymacaniu mnie, obejrzeniu i pomierzeniu- wszystko mi sie już podobno pozwijało i mogę. Ale nie bardzo mam czas przy dwóce maluchów i zajęciach na uczelni;-)
Renna- pozazdrościć planu dnia:tak: Ja też nie narzekam na Wojtusia, ciężej mi ogarnąć Lidkę bo chora i jęcząca.
Wojtek też ma 0+ ale to powinno się jeszcze sprawdzić około 2 lat po narodzinach. Bo to jest oznaczenie grupy krwi pobieranej z pępowiny i trzeba to potwierdzić badaniem krwi pobieranej z żyły gdy nie będzie już maminych przeciwciał. Córka ma na pewno B+ ale Wojtkowi jak wyszła taka jak moja 0+ to jeszcze może się zmienić- chyba nie pokręciłam za bardzo;-)
 
Anastazzja masz tą samą grupę krwi co ja (jakby co;-) )


Ja tez mam Orh+ wiec polecam sie :-)


Anastazzja powodzenia na egzaminie.

lajtway
grunt to dobra organizacja!!! ale i tak podziwiam. Ciekawa jestem jak sobie radzi niania z tetrówkami Wojtusia. nie narzeka że co chwile musi go przewijać? Zdrówkadla córci.
 
Citronka- niania będzie na max 4 godz dziennie- dziś np była tylko 2 godzinki bo część zajęc mam na wieczór. Była zaskoczona że to takie proste;-) JAkby co to stoją też pampki wiec jeśli jej się nie będzie chciało to może ich uzywać
 
Lajt, Anastazjaa powodzenia na uczelnianych bojach.
Bakalia ja daję dwa do trzech razy dziennie espumisan po 7 kropelek.
My dziś na pierwszym spacerku byliśmy. Tylko nie wiem, czy Małemu zimno nie było. Tata chciał Go w polarkowy kombinezon ubrać tylko...o zgrozo faceci, bo niby ciepło było...a śnieg jeszcze leży...
Ubraliśmy go w gruby kombinezon i przykryłam rożkiem, który już się mały zrobił i teraz taka kołderka jest do wózka. Chciałam jeszcze kocykiem akrylowym go przykryć ale Tata zaczął mi gadać, że mały się nie ruszy pod tym więc dałam spokój. Niby Mały był ciepły jak go wyjęłam po powrocie, ale i tak nie wiem nigdy czy mu nie za zimno.
Renna u nas czasem udaje się taki plan dnia jak u Was. Ale czasem mały ma marudne dni i nie chce spać w ciągu dnia. Póki co ładnie śpi w nocy. Usypiam go tak przed 20. Budzi się koło 23, 4 na jedzonko i potem koło 7.
Czuję się jakaś wypluta. Może niedługo siostry cioteczne do mnie przyjadą, to sobie pogadam.
 
Lajtway:) ja jeszcze nie ćwiczę, bo przez to, że miałam cc muszę czekać niby 10 tygodni, ale w poniedziałek albo czwartek będę mieć wizytę u gina i spytam się czy mogę coś wcześniej zacząć;) póki co planuję od kwietnia godzinkę biegania dziennie i 1,5 godziny hula hop:) i co drugi dzień 40 minut ćwiczeń "dywanowych":D kurcze...a jak Ci na uczelni? ja muszę zakończyć jeszcze poprzedni semestr:D ale jak jutrzejszy egzamin zaliczę to zostają tylko dwa jeszcze:p w ogóle ten głupi facet przeczytał dziś mojego e-maila (dostałam potwierdzenie) i dupek mi nie odpisał...
 
reklama
pisałyście trochę o cwiczeniach, ja właśnie przeglądam gazety i znalazłam takie proste które można wykonwać z dzieckiem. w wolnym czasie zrobię fotkę albo zeskanuje i wrzucę
 
Do góry