reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Caroline gratuluję :-D

Kaja28 też już może masz maluszka przy sobie.

Ja jeszcze zaliczam się do dziewczyn będących w dwupaku :)

Januarka trzymam kciuki, by synek nie miał już kolek.

Sylvanas dasz radę. Jeszcze tylko trochę.

chrapka nie możemy być na początku 2 trymestru, skoro temin porodu jest n styczeń tego roku.
 
reklama
Kaja powodzenia! Trzymam kciuki! ;-)

Caroline Gratulacje córeczki ! Duzo zdrowka dla Was! ;-)))

ja tylko na chwile melduje sie dalej w dwupaku pozniej nadrobie co u Was! Milej niedzieli! ;))***
 
Maonka i ja wciaz 2in1;) i poki co nic się nie kroi...
Caroline ale neispodzianka:) gratulacje wielkie!!!
Kaja powodzenia!!!
Odezwe się potem bo teraz klikam z telefonu. Pozdrawiam
 
Dziewczyny i ja 2in1...Mały nie pcha się na świat :tak:
-Caroline- gratulacje serdeczne kochana !!!
Natal84 trzymam kciuki, żeby się rozkręciła akcja porodowa !!!


Odezwę się później, bo zmęczona po spacerze...bye ;-)
 

To ile nas zostało? Można policzyć na palcach: Biłka, Gosia, Miętowa, Ala, Sylvanas, Flamandka, Agagaga, Asia, M@linka, Elisse. Czy jeszcze kogoś pominęłam?
Asia, Elisse, M@linka już Was dopisałam ;-)

To trochę jeszcze nas jest ponad 10 osób.

Weszłam dziś w mam nadzieję ostatni tydzień ciąży :-) Aż ciężko uwierzyć, że zaraz Leonek będzie z nami. I znowu świat poprzewraca nam się do góry nogami.
 
Agaagaaga Mój też się obawiał, powiedziałam weź ją bo muszę do WC i tak się zaczęło, raz pokazał jak przebierać i teraz na prawdę sobie radzi świetnie i ma z tego ogromną radość, więc się nie stresaj, bo Twój na pewno też się rozkręci ;)

Madziamadzia Mi położna w szpitalu (bynajmniej nie laktacyjna :/) powiedziała tyle- przystawiać ile się da, pić dużo wody, w stanik pielucha tetrowa i (.)(.) w cieple trzymać i jak na razie się sprawdza;) mm też musiałam dać parę razy bo wycyckała mnie do cna i dalej ryk głodu :p

Już niedługo wszystkie będziemy rozpakowane i tematy będą o karmieniu tylko, trzymaniu główki itd :D Aż się uwierzyć nie chce jak ten czas ucieka :)
 
januarka, a jak zrobi synek już kupkę, to normalną, czy ma zaparcia? U nas Hanusia miała na początku problemy ze zrobieniem kupki. Myśleliśmy, że to są kolki, a okazało się, że nie. Jest to tzw. dyschezja. Poczytaj w Internecie jakie są jej objawy i porównaj z tymi, jakie ma Wasz synek. Pomogła nam Biogaia, przykładanie na brzuszek ciepłej pieluszki i jak widziałam, że męczy się z kupką, to brałam Hanusię na przewijak i lekko brałam nogi do brzuszka i po chwili była kupka :tak: Oleńka na szczęście (odpukać) problemów kupkowo-kolkowych nie ma.

Indziorka
przystawiam ile się da i piję dużo wody, oprócz tego herbatę z Hippa dla karmiących, zbożówkę, ale to za dużo nie daje. Po 3 tygodniach powinno się już unormować, a u nas d..a ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!!
dziekuje za kciuki!! Co do szybkiej akcji to niestety 23 gdz!! W skrócie wszystko co złe może spotkać to mnie to spotkało! Ale po wszystkim już ! Synek zdrowy 2950g 50cm jest cudowny i dzięki niemu zapomniałem już o tym całym bólu i dodatkach od natury! Jak będę w domu opisie dokładnie!
Scisksam was wszystkie gratuluje rozpakowanym i pozdrawiam maluszki!
Hej!!!
 
reklama
madziamadzia kupka jest normalna przeczytalam o tej dyschezji no przynam objawy sa podobne,ale oprocz tego bardzo gazy puszcza i te gazy tez go bola bo sie kreci robi minki kurczy nozki, polozna go ogladala to mowila ze jej wyglada kolkowo, jutro zakupie kropelki i zobaczymy co dalej, bo tyle miesiecy kazdego dnia nie zniose jego placzu mam nadzieje,ze jutro plytka z allegro dojdzie i zdziala cuda. Dziekuje za porady :)
 
Do góry