reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
witajcie
nareszcie dotarłam..

Dziewczyny strasznie mi dzisiaj brzuch twardnieje a po chwili puszcza.. czy to możliwe że to skurcze? bo raczej takie bolesne to nie jest a skurcze to podobno masakra.. :szok: nie wiem czy już panikować czy jeszcze nie :-D:-D:-D

Ale numer nam zrobiła Caroline :-D
Gratulacje i super, że już Alusia z Wami.

Do tego Kaja jeszcze dzisiaj urodzi, bosko.

To ile nas zostało? Można policzyć na palcach: Biłka, Gosia, Miętowa, Ala, Sylvanas, Flamandka, Agagaga, Asia, M@linka, Elisse. Czy jeszcze kogoś pominęłam?
Asia, Elisse, M@linka już Was dopisałam ;-)

Emila ty miałaś typowe objawy, spadek hormonów i nawał pokarmu w 3 dobie.

 
Ostatnia edycja:
Caroline serdeczne gratulacje,zdrówka dla was i szybkiego powrotu do formy :-):happy2:

Patiinka a ile wynosi u was wilgotnosc powietrza? masz higrometr? u mnie pokazuje od40-50% to chyba w normie...
 
Witam sie niedzielnie

Moj mi wczoraj zabral laptopa bo chcial sobie obejrzec jakis filmik Takze zagladam dopiero teraz

ala1911 no u Ciebie to by sie moglo wkoncu konkretnie rozkrecic Trzymam kciuki

flamandka czyz bys byla nastepna Powodzonka

Kaja28 wow nastepna Ja to chyba niedlugo tu sama zostane he he

Indziorka super ze sobie swietnie radzicie i ze Twoj Tobie pomaga ze sie nie boi Moj mi ostatnio powiedzial ze on to sie bedzie bal wziasc na rece takie male dziecko :angry::szok:

sylvanas ja tez juz bym chciala miec moja niunie przy sobie Cos mi sie wydaje ze ja przenosze :no:

bilkabdg hmmm trzymam kciuki aby ta rwa kulszowa jak naszybciej minela Ale super ze widzialas swojego syneczka

aninek zgadza sie ogladalam na necie zdjecia i to hemoroid :angry::baffled: Mam nadzieje ze mi to po porodzie szybko przejdzie
Super ze goraczka Ci juz przeszla Wypoczywaj sobie jak najwiecej Oczywiscie z Zuzia przy boczku :biggrin2:

green flower fajnie ze jestescie juz w domku i ze z Emilkiem juz lepiej

-caroline- hmmm a ja caly czas czekam na jakies oznaki zblizajacego sie porodu i nic :no::no:

Dziewczyny mialyscie racje to jest najprawdopodobniej zylak Sadzac po zdjeciach na necie Kurcze zastanawiam sie tylko skad on sie wzial bo zaparc nie mialam Raz tylko nie moglam sie zalatwic

Dziewczyny te co urodzilyscie juz Wasze dzieciaczki sa przeslodkie ,slicznusie Wszystkiego najlepszego dla Was i dzieciaczkow

Nas ktore jeszcze nie urodzily jest juz garstka Hmmm ciekawa jestem ktora zakonczy styczniowe porody Dla nas jeszcze oczekujacych tez zycze wszystkiego najlepszego no i oczywiscie szybkich ,bezbolesnych porodow
 
Hej :-D

Kaja28 trzymam kciuki za szybki i lekki poród :tak:

Indziorka u mnie z pokarmem wręcz odwrotnie: muszę Olcię dokarmiać mm, bo by z głodu umarła :-p Żadne specyfiki i metody nie pomagają. Zresztą Hanusię karmiłam tydzień, potem musiałam ją dokarmiać mm, a po 3 tygodniach już było samo mm, więc teraz i tak jest lepiej :tak:

sylvanas jeszcze trochę i będziesz tuliła maluszka :tak: A telefonami się nie przejmuj. Ja tak miałam w poprzedniej ciąży (urodziłam tydzień po terminie). W tej ciąży nie pytali, ale jak urodziłam tydzień przed terminem, to jedna z sąsiadek pytała znajomą czy już urodziłam, a jak jej powiedziała, że tak pod koniec grudnia, to ona: "przecież miała urodzić w styczniu" :-D:-D Normalnie durna baba :-D

Caroline gratuluję córeczki :tak:
 
-caroline- Wielkie Gratulacje kochana :)


Dziekujemy za porady kolkowe mamusie, eh nie moge patrzec na cierpienia mojego malenstwa tak sie biedaczek meczy z tymi kolkami, przyzwyczajam go do lezenia na brzuszku codziennie coraz lepiej nam idzie i gazy sa po tym troszke wiec chyba leciutko pomaga, jutro zakupie te kropelki w razie wiekszej kolki narazie odpukac sa chwilowe krzyki i biedaczek kupki nie moze zrobic pomaga tez troche noszenie w pionie i klepanie masowanie po pupci az kupke zrobi, mam nadzieje,ze te kolki szybciutko przejda bo jak czytam ze trwaja do3 a nwet 4 miesiaca to jestem porzerazona:/
 
reklama
kazdy tutaj chyba już na dalszym etapie... jest ktoś moze na początku 2 trymestru? Pierwszy był ciężki ciągle bole brzucha,ale teraz myśle ,ze będzie lepiej:) oby -:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry