reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

pewnie ani się obejrzymy a to my będziemy gratulować mamusiom stycznia 2014 i życzyć im spokojnej ciąży :szok: tuląc w ramionach nasze malutkie pociechy :szok:

ja to bym już chciała czuć ruchy....
 
reklama
z niecierpliwością wyczekiwałam wątku styczeń 2013 :) łezka mi się w oku zakręciła... to już rok jak pojawił się mój Skarbek. Mój synuś choć urodził się 31.12.2011 to oficjalnie jestem stycznióweczką 2012 :) (miałam termin na 6stycznia)
GRATULUJĘ i życzę Wam spokojnych, bezproblemowych, zdrowych, wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju 9 miesięcy (no już 8 miesięcy) :)
będę do Was zaglądać :) mam nadzieję że nie będziecie złe :-p
 
Gratuluje wszystkim obecnym juz na Styczniowkach 2013 mamusiom i tym co maja zamiar dolaczyc oraz tym co dolacza a jeszcze o tym nie wiedza:-D zycze spokojjych 8 miesiecy.

Niedoszla Styczniowa Mama 2012
 
No to i ja przywitam styczniówki2013 :) Też czekałam na ten wątek. Spokojnych i przyjemnych 9 miesięcy kochane!!

Moja Weronika w prawdzie styczniówka, ale leniuszek i urodzona w lutym :) A poczęta jakoś równy rok temu :)

Gratulacje laski! Czarni - nasza Asteria założyła pierwszy wątek i pierwsza urodziła :) Taka ciekawostka.
 
hahaha:D:D:D same styczniówki 2012 prawie piszą:D:D ale dziewczyny:D ja jako kolejna styczniowa mama życzę spokojnych i szczęśliwych kolejnych miesięcy ciąży!:) GRATULUJĘ!:D
 
Dzięki dziewczyny fakt same styczniowki 2012 ale co poradzić dopiero teraz dziewczyny będą sie dowiadywać chyba na razie jestem sama jako styczniowka ale cierpliwie poczekam na resztę
 
reklama
Goko ja o tobie kochana nie zapomialam broń boże ale tobie jeszcze grudzien wypada dlatego tak napisałam bo według @1styczeń a tobie to jak dobrze kolarze 30grudnia dlatego napisałam że jestem sama
 
Do góry