reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
jestem już :tak: byłam na ślubie brata w Warszawie.... przyjechaliśmy wczoraj o 19.... prysznic i padłam... spałam 12 godzin a i tak jestem mega zmęczona.... brzuch boli już co raz mniej tylko piersi są "WIELKIE" i bardzo tkliwe.... straszne... już musiałam kupić większy stanik a co to będzie dalej.....

Czarni jeśli chodzi o termin to zobaczymy co powie lekarz w piątek na wizycie... wg kalkulatorów to terminy w większości tych kalkulatorów wypadają między 1 a 3 stycznia a tylko w jednym z przypadków wypada termin na koniec grudnia....

piękna dzisiaj pogoda.... z resztą weekend w Warszawie też był super... 30 stopni :-D
 
oczywiście najbardziej jestem ciekawa co wypatrzy na usg :D bo ty dokładnie pójdziesz w 5 tygodniu i 5 dniu a ja chcę 6 tygodniu i 2 dniu i jestem też strasznie ciekawe co tam będzie widać :-D mysle też nad 7 tygodniem albo 7 i 2 dni ale tyle nie wytrzymam :D
 
u mnie strasznie jest z terminami do mojego gina.... normalne wizyty to termin na koniec lipca :szok:

ale zadzwoniłam do niego na komórkę :-D zapytał kiedy była ostatnia @ i kazał przyjść 4 maja.... też jestem ciekawa co będzie widać na usg... ale wydaje mi się, że z Mareczkiem też byłam jakoś tak wcześnie i słychać już było serduszko....

poszukam kartę ciąży......
 
reklama
Do góry