reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
ooo super :) coraz więcej styczniowych mamusiek 2013 :)
jeszcze raz gratuluję i życzę szczęśliwych 9 miesięcy :)
mama styczniówka 2012 :)
 
no w końcu :)))
witam moje styczniowe mamusie :))
jestem prze szczęśliwa bo juz sie nie mogłam doczekać aż ktoś do mnie dołączy :)))
im więcej tym lepiej :)))
 
...Łezka kręci sie w oku, a to juz 2 lata jak ja sie dowiedziałam że będę styczniówką tylko 2011:)
Serdeczne Gratulacje dla styczniowych przyszłych mamuś...

Kasia i Nadia mamusia styczniowa 2o11:)
 
Witam się i ja:)
Moje drogie otóż jeżeli dobrze pójdzie wszyściutko to będę styczniową mamusią 2013r:)
Termin wypada na 1 stycznia, ale oczywiście wszystko musi potwierdzić lekarz, wizytkę mam zaplanowaną na 19 maja:) nie wiem czy nie pęknę i nie wcisnę się wcześniej - mój lekarz prywatnie ma i tak tłumy......

Gratuluję zafasolkowanym styczniowym mamusiom:)

Pierwszy test wykonałam 20 kwietnia, wyszedł cień cienia o czułości 20, wieczorkiem 10 wyszła doskonale, a na drugi dzien 25 już bardzo widoczna....

Cień cienia
IMG_2627.jpg

No i wszystko wiadomo:)
20120422611.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witaj milusia :-) serdecznie gratuluję ja też przewidywalny termin 1stycznia ale oczywiście czekam na potwierdzenie od lekarza ja idę 10 a pierwszy test zrobiłam wieczorem 25 o 20 godzinie i od razu było widać 2 kreskę a kolejny zrobiłam na drugi dzień i też piękna i bardziej wyraźna i to był piękny prezent na nasza 5 rocznicę
A jak tam goko przygotowana jesteś na jutrzejsza wizytę :-) już nie mogę sie doczekać twojej relacji :-)
 
witajcie i pozwolcie ze i ja do Was dolacze.wedlug obliczen termin mam na 03.01.
na wizyte musze sie dopiero zapisac po nie dzieli bo u mnie w przychodni polozna na urlopie a do lekarza trzeba poczekac okolo 2 tygodnie.takze musze sie uzbroic w cierpliwosc:-)
 
reklama
Witamy witamy...

Agatko popraw sobie suwaczek..........:)

Kochane jak tam objawy są jakieś? Kurcze mnie dziś dopadły takie mdłości, że masakra....
 
Do góry