reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Magda Objawy o których piszesz miałam jak pierwszy raz pojechałam w nocy do szpitala ze skurczami. Wszystko wirowało, głowa bolała i było mi strasznie niedobrze. Ogólnie słabo mi było. To jedyna taka akcja. Ostatnio też mnie głowa pobolewa, ale to pewnie dlatego, że jakieś przeziębienie chce się dobrać.
Może u Ciebie to będzie jednorazowe, tego Ci życzę ;-) Musimy jakoś pociągnąć te kilka tygodni.

Czarni, Magda Wątek narodzinowy można już spokojnie zakładać. Może jakaś tabelka, np. po lewej wypisane nasze nicki i potem w rzędzie reszta danych? Mi to w sumie obojętne, byle było czytelnie i jasno.
 
no i przede wszystkim jak ma wpisywać jedna osoba to musi być to ktoś kto cały czas bedzie na bieżąco bo jak zaczniemy sie sypac to sie okaze ze ten wątek bedzie pusty bo nie bedzie komu wpisać Albo każda bedzie odpowiadac za swoje wypełnienie.

jej mam lenia nie chce mi sie tej torby pakować chyba przełożę to na jutro....
 
A wątek po narodzinowy tu na ogólnym czy na zamkniętym??

Ciocia mnie nawiedziła i mi okna pomyła ! Ależ mi od razu milej jak te okna takie czyściutkie :cool2:

Maonka mi się większość zajęć już pokończyła, a to co mogłam odrobiłam w innych grupach wcześniej plus jakieś pojedyncze zajęcia – ale jedna nieobecność to tam nic wielkiego. Teraz tylko zaliczenia mnie czekają, 14 grudnia najbliższe a w połowie stycznia kolejne i oczywiście egzaminy w sesji. Nie robią mi problemów także obym tylko pozaliczała i będzie koniec studiów, drugi semestr przewidziany jest na pisane pracy więc… w czerwcu obrona – już wstęp zaczęłam pisać ;)
Ja właśnie nastawiłam partię ubranek do prania więc też mnie czeka prasowanie ;)

Green flower no to mnie nastraszyłaś tą historią z „kichnięciem”, położna na szkole rodzenia opowiadała o przypadkach porodów w "drodze".. wrrr. Ja wczoraj oglądałam porodówkę na tlc… ech aż się odechciewa :p

Muuum_to_be oferował się owszem, ale jakoś tak dziwnie … on codziennie tą elektryczną się goli… może zapomniał jak zwykłą maszynką jest hihihih

Czarni ja chodzę jak stara kaczuszka albo pingwin, tak wolniutko … ;( a jak szybciej to boli-może jakoś niezbyt mocno ale jednak…

Januarka szpinak dobra myśl, może i ja coś ze szpinakiem zrobię ;)
 
Magda dobry pomysl z tym watykiem ale ja jakos pomyslu nie mam choc wiem o co Ci chodzi po przegladalam te fora takze;) Co do zawrotow ja mialam tak kilka dni temu ze zaczelo sie w nocy i trzymalo do rano dosc silne mialam zawroty i czulam sie jakbym sie krecila w kolko z 10 min . do tego mialam w buzi pelno i czujam sie jak w 1 trymestrze ;) Ale maja uciechy dziewczynki, moja siostra musiala powiedziec ze spotkala Mikolajka w nocy i kazal przekazac prezent dla kubusia ;D
 
Afja malenstwo główką już może uciskać i dlatego boli akurat o tym dziś czytałam masz tu kawałek :D

[FONT=Tahoma, sans-serif]Główka Twojego dziecka przesuwa się w dół i naciska na kości miednicy. Powoduje to rozciągniecie się wiązadeł a to z kolei prowadzi do dolegliwości w okolicach miednicy. Możesz doświadczyć tzw. rwy kulszowej. Zjawisko to objawia się drętwieniem, mrowieniem i osłabieniem mięśni oraz bólem w jednej lub obu nogach. Nic dziwnego, Twój maluszek może mocno teraz uciskać nerwy kulszowe, które odpowiadają za czucie w nogach.[/FONT]

[FONT=Tahoma, sans-serif]myślę że to powinno być na wątku otwartym bo kilka dziewczyn nie ma dostępu do tych zamkniętych [/FONT]
 
Czarni podoba mi się Twoje zdanie:happy2: Dokładnie taki układ listy maluszków byłby bardzo czytelny. Do tego można by tylko dorzucić kolor niebieski i różowy, wiadomo w jakim celu, ale nie koniecznie, bo nie wszystkie jesteśmy za takim rozgraniczaniem płci:sorry2:

Ja jeszcze dziewczyny myślałam nad fotkami maluszków, ale może żeby nie było tego za wiele w tym jednym wątku, to zrobić osobno galerię? Która chce, to doda, a która nie to nie. No i zgadzam się z Czarni, że musi to ktoś jeden prowadzić, ewentualnie druga osoba w zastępstwie, jak ta pierwsza rodzić pójdzie, żeby nie było niepotrzebnego chaosu;-)

Anetka ja myślę, że wątek o maluszkach tutaj. W końcu nie każdy jest na zamkniętym:sorry2:


Kaju, Januarko dzięki za info odnośnie tych zawrotów. Poczekam do jutra i jak nie miną, to zadzwonię do położnej. Martwię się, że może z ciśnieniem coś nie tak, ale nie mam jak podskoczyć do przychodni. No nic. Oby do jutra:blink:

Januarko ciekawy pomysł z tą płcią. Zobaczymy, co dziewczyny na to:happy2:
 
Gosiu uspokoiłam się troszkę czytając, że Tobie też się zdarzyły takie zawroty. Ciekawe skąd to się bierze?:baffled:

Januarko i zapomniałam. Ja też bym nie kupowała pościeli do wózka. Totalnie zbędny wydatek. Ciepły kocyk akrylowy i osłonka w zupełności wystarczą, a kocyk będzie Ci później długo służył. Wyobraź sobie siebie w ubraniu, kombinezonie, pod kocykiem i osłonką....chyba wystarczająco, żeby nie zmarznąć:happy2:
 
tak z fotami osobny bo sie chaos zrobi informacja Z NARODZINAMI nie jest tajemnicą wiec kazda powinna sie pochwalić ze urodziła a ta która bedzie chciałą dac fotkę malenstwa to bedzie inny wątek nic z przymusu
 
reklama
Do góry