reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Mamaaga4 już za tydzień zostaniesz pierwszą styczniową mamusią :)

Magda z uk też ostatnio jest mam tak samo z zawrotami głowy. Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Wizytę mam dopiero za tydzień.

Czarni dobry pomysł z tą listą.

Mam nadzieję Indziorka szybko będzie z nami.

Janurko gratulacje dla męża.

Niestety nie mam siły każdej z Was odpisywać :-( Udanych Mikołajek Wam życzę. Chyba dopadła mnie rwa kulszowa, ponieważ cała lewa strona mnie boli i ledwo chodzę. Dodatkowo jeszcze wrażenie jakby mnie kłuło w kroczu i w nocy wrażenie jakbym okres miała dostać. Wizyta dopiero za tydzień więc mam nadzieję to nic poważnego. Mam nadzieję u Was lepiej z samopoczuciem.
 
Fajna ta lista lutówek, ale jak dla mnie jednak wszystkie dane pisane jedna pod drugą są bardziej czytelne. Na tej jakoś się to wszystko miesza jak dla mnie. No i nie jestem pewna, czy każda dziewczyna chciałaby podawać swoje imię i skąd pochodzi:sorry2: Tyle ode mnie, ale jak się dziewczynom spodoba, to nie będę protestować;-)
 
Hejo


witam sie na sekunde, paczka doszła zaraz po tym jak odprowadziłam Konrada, więc miałam zajecie, teraz gotuje zupke i jeszcze musze gary zmyc przed wyjsciem wiec nie poczytam:-p


Widziałam że cos sie o wątku rozpakowanych mam przewinelo, ja juz myslalam wcześniej by zalozyc ale chciałam własnie jakos do poczatku grudnia poczekac, moim zdaniem te dane co czarni dala beda ok i chyba lepiej jak zdjecia osobno bo potem bedzie tak ze czesc doda zdjecia a czesc nie i tak bedzie malo przejrzyscie, watek ze zdjeciami maluchow bym dala na zamkniety zeby potem nie bylo ze ktos nasze maluszki do neta kopjuje i uzywa fotek:/ oczywiscie to moja propozycja, co wy na to??

wozeczek juz rozlozylam, bardzo mi sie podoba i kolor i w ogole:-) lekko sie jezdzi, no i jeszcze masa innych rzeczy, dwie reklamowki ciuszkow dla maluszka i pare rzeczy dla Konradka, ciuchy, auto na pilota:-) akurat a mikolajki prezent jak znalazl:-D

ok lece, zajrze pozniej i postaram sie sklecic wątek z urodzonymi maluszkami:-)
 
Kolejny dzień powoli mija, mój ma dziś jechać w końcu po materac to i pewnie pościel kupimy - no właśnie chciałabym jechać z nim ale nie wiem czy dam radę ;/


Sylvanas
ależ mnie wzruszył wątek rozpkowanych mam lutowych, przeglądałam go przy piosence „ All I Want For Christmas Is You „ i tak mnie coś wzięło… oj

Elisse kłucie i wrażenie nadchodzącego okresu i mnie nawiedza dość często ;/ I niestety samopoczucie też średnio…

Czarni jeszcze nic mi do nóg nie promieniuje a propo tej rwy kulszowej ale coś czuję, że lada dzień... niby normalne ale jednak przy pierwszej ciąży to takie wow...:szok:


Co do wątku z narodzinami - jak by nie było będzie dobrze
(choć mi osobiście się tabelki podobają - ich przejrzystość i możliwość porównania danych parametrów np. wagi, tak po prostu hehe :tak: I też jak Magda_z_uk nie jestem za podawaniem imienia i skąd dana mama jest )
 
Witajcie!!!
Duuuzo prezetow zycze od mikolaja!!!:-)

Co do watku urodzinowego to jak najbardziej jestem za, a propozycja Czarni wydaje mi sie bardzo fajna i przejzysta!!
 
jej znowu przyszedł czas lenistwa... zjadłam obiad i jak tak patrzę jak mąż drzemie to aż mnie kładzie ale nie dam sie bo bede w nocy siedzieć....

jeszcze mi cisnienie podniosła moja przyjaciólka co wam pisałąm że jest w ciazy wczoraj trafiła do szpitala bo zaczeła krwawic i ma ciąze zagrożoną i tak od słowa do słowa współczułam jej ale jak zaczeła mi pisać że sie dobrze czuła i nie spodziewała sie ze od biegania skakania noszenia Oli (prawie 15kg) i innych wygłupów że może ją takie cos czekac gdzie ona to istna choroba gdzie do tego jeszcze ciąza jak mnie wkurzyła ale jej dałam qwa no trzeba miec nie tak w głowie a dopiero co jej w niedziele mówiłam żeby przestałą ja nosic bo cały czas u niej na rekach.... grr mówie wam zero wyobraźni....
 
reklama
Tak jak Anetka lubię tabelki, bo wszystko widać i można porównywać, poza tym można łatwiej dopisywać dane i nie zaburza to porządku. Ale myślę, że ostateczna decyzja powinna należeć do osoby, która będzie się tym zajmowała :tak:
 
Do góry