reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

czesc, Fifka jak test?? Ja mysle ze dopajac pomimo ze mowia ze nie trzeba, proste to jest jak dziecko bedzie chcialo pic to sie napije a jak nie bedzie potrzebowac to nie wmusi w niego za nic. Moj dokarmiany sztucznie ale jak daje mu ddatkowo pic to nieraz nie chce wypluwa. Dzis 30 st zapowiadaja, ja juz markizy pozaciagalam na okna, bo my na samej gorze mieszkamy wiec mamy saune jak sie nie zabezpieczymy. Marika do pol roczku juz coraz blizej, takze ostatni msc Twojej meki, a wazysz jak piorko , jak skonczysz karmic musisz sie wziasc za siebie :-) Pustiszi buziak dla małego, musi go tak zawsze wymeczyc po tych szczepionkach, bidulek. My mamy za tydzien 29.05.
 
reklama
Aniia - ostatnia miał miesiac temu 24.04

Małemu temp juz spadła 37,5 ale taki rozstrojony chciałby porozrabiac ale grzecznie siedzi na kolanach i ogląda tv

Rzeczywiscie te @ jeszcze wariują i hormony tez sa jeszcze zburzone bo i te włosy myśle ze za rok dojdziemy do "ładu" :/
 
Sylka moja siostra cioteczna nigdy nie dopajac, dawała cyc na rządanie. Tak jest w teorii a w praktyce wiadomo.
Ją to mieszkam w bloku i póki nie otwieram okien jest ok.
Ten ostatni miesiac planuje cyc i nutramigen podawać i zejść do nutramigenu

Zaraz dzwonię prosić alergologa żeby mnie przyjęła na wizytę na miejsce siostry 6.06. Pielęgniarka nie chciała. Mam prosić panią doktor. Wiec trzymajcie kciuki
 
Pustiszi aha, ja czytałam na ulotce, że właśnie miesiąc musi upłynąć między jedną a drugą szczepionka, a ja myślałam, że 2 bo tak mi powiedziała pielęgniarka która nas szczepiła, i jak poszliśmy tydzień przed upływem 2 miesięcy to kazała przyjść po pełnych 2.
Moja niuńka dziś wstała o 6.30 :) zrobiłam mleko ale jak zwykle nic nie zjadła... zobaczymy jak będzie teraz, na razie padła po zabawie w swojej dżungli :-D
 
Marika- szkoda że na mm przechodzisz ale skoro macie sie obie męczyć to tak lepiej. Ja daje wode na spacerze i w samochodzie bo widze ze potrzebuje chociaz buzie nawilzyc szczegolnie po krzykach. A w domu raczej cyc.

U nas co prawda nie zspowiada sie na zeby ale Akuku pisała o jakis kulkach? O co chodzi?

Cale zycie mieszkalam na wsi i jedyne co w tym lubiłam to świeże warzywa i owoce za domem. Chcialam mieszkać w wawie bo kina teatry knajpy komunikacja znajomi itd i od kilku miesiecy mieszkam co prawda w domu ale bez podworka . I już mi sie odwidzialo. Chcę za miasto. Mały domek, kominek , pies i podwórko. Nie dogodzi:)
 
Aniia u nas idzie co miesiac prawie równo teraz dopiero prosto jak z pl wrócimy kolejne to początek sierpnia bedzie ...

Masakra zbilam temp i znowu 38 nie patrzylabym ale jęczeć zaczął i chować sie w pieluchę ...
 
reklama
Kamag napisze ci pozniej nazwe tych granulek na zabki ;) teraz jade dzieci zawiesc ;)
Ale chyba w pl ich nie ma bo bratowej slalam.
 
Do góry