reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

jaguś - teraz znów panoszy się wirus!! taki "niby" grypa żołądkowa. Moja julitka też kilka dni temu wymiotowała, Zosia milusi też. U nas wszystkie dzieci w rodzinie to przeszły w ciągu ostatnich kilku dni, z resztą nie tylko dzieci bo i dorośli - znajomi, rodzina sąsiedzi.... Prawie nikogo nie omineło a ja to w Sylwestra przez to w szpitalu leżałam bo byłam mega odwodniona.
 
reklama
Kuzwa co to jest żeby takie maluszki się meczyly tymi chorobskami.... Jeszcze dobrze nie rozumieją co.się dzieje a tu boli piecze meczy i co one przeżyją to tylko one wiedzą bo przecież nie powiedzą :((( Wika juz lepiej dzisiaj skończymy leki i zobaczymy! Dzisiaj nasz pierwsza noc przespana bez ani jednej przerwy nawet na wode! I to do 10!!!!! Łaaaaał i przedwczoraj pierwszy kroczki! Dziękujemy za życzenia zdrowia!! Tego samego.życzymy chorowitkom! I jubilatom 100 lat oczywiście! Zdrówka dziecoaczki
 
Najlepsze życzenia urodzinowe dla kolejnych skarbów.

a ja dzisiaj szykowałam strój na bal przebierańców dla oliwki, zazyczyła sobie byc króliczkiem. strój skończony, przymierzony i zdjecia wstępne tez zrobione:)
 
Najlepsze życzenia dla Laurki,Gabrysia o Oliwki,Kochane dzieciaki żyjcie kolorowo i zdrowo:-)


U nas masakry ciąg dalszy...otarliśmy się wręcz o szpital...Wczoraj w nocy mała znów zwymiotowała:wściekła/y: nic nie jadła...Od rana tylko by spała,wstała 0 8 a o 8.45 zasnęła w swoim krzesełku do karmienia...:no: jest po prostu wykończona do tego takie smierdzące kupy że masakra!!!Całe szczęście zaczęła jeść i tylko temu nas dziś nie położyli...Jagus u Was widzę to samo...Wymiotów dużo niby nie ma,ale coś się dzieje,tak jak Elama pisze niby grypa żołądkowa :wściekła/y:Kup coś do nawodnienia,osłona i dawaj pić- najlepej trochę posłodzoną wodę..
Jutro robimy Zosi roczek zobaczymy co to będzie...:sorry2:
 
Milusia oby Zosia do jutra poczuła się lepiej i spokojnie przespala noc bo i wy i ona wykonczeni bedziecie na tym roczku. trzymam kciuki za zdrowko malutkiej.
 
czesc.

Najlepsze zyczenia dla naszych małych roczniaczków.

Kiedy mamusie wracacie do pracy, bo chyba sie macierzynski bedzie QWam sie konczyl :-)

Mam pytanko czy jest jakies dziecko ktore pije nutramigen, bo ja poszlam po recepte dzis na mleko a ono jest tylko do roku refundowane czasem do 2 jak jest silna alergia na mleko krowie. Teraz mam kupowac bebilon pepti ale juz bez recepty.
 
reklama
Sylka ja wracam ostatni tydzien lutego, bo teraz jestem na zaległym urlopie wypoczynkowym. co do nutramigenu to nie pomogę bo nie wiem, ale raz kiedys musialam kupic dla corki ale to juz chyba ponad 2 lata miala i otworzyłam puszkę i wyrzucilam bo tak śmierdziało ze nie chciala nawet ust do kubka zbliżyc:). nie iwem jak dzieci to pija. możliwe ze jak od malego to przyzwyczajaja sie do tego zapachu
 
Do góry