reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Sylka mleko krowie jest teraz od 3rż....(wg najnowszych ich tabelek)Więc dziwi mnie że tylko do roku wypisują...Skoro krowie "wolno" podawać dopiero od 3lat to co ma pić dziecko po roku?!:baffled:...chore...

Dona dzięki,mam nadzieję że do jutra wydobrzeje...to jedyna sobota w tym mies która jest wolna...,tort zamówiony-odebrany,więc siłą rozpędu zrobimy i z głowy,a że takie skromne jednak robimy to się nie umęczy obecnością tłumów(dzieci żadnych nie będzie poza bliźniakami tylko dziadkowie i chrzestni)
 
reklama
Milusia - zdrówka! Oby Wam jutro choróbsko świętowania nie popsuło.
Ja mam macierzyński do 22 stycznia i potem jeszcze 53 dni zaległego urlopu. Wracam do pracy 9 kwietnia :)
 
Elama, Milusia właśnie sama nie wiem czy to grypa żołądkowa czy jakieś inne cholerstwo bo wymiotowała tylko ten raz... Za to przez cały dzień ma trochę podwyższoną temperaturę (max skoczyła do 37,5) i już się zastanawiam czy to kolejnych zębów tak źle nie znosi bo ma na razie tylko dwa... Do tego jeszcze zrobiła dwie luźne, zielone kupy.
Pociesza mnie to że w miarę je ale cały dzień jest tak marudna jak nigdy, od razu widać że coś jest nie tak... I podobnie jak u Milusi najchętniej cały dzień by spała, normalnie są co najwyżej dwie drzemki a teraz ma już czwartą, chyba że to już spanie nocne co też jest podejrzane bo ostatnio zasypiała najwcześniej po 22... I tak oto bawię się we wróżkę/detektywa i próbuję zgadnąć co tej mojej bidulce jest... Dobrze że sąsiadka jest pediatrą to może w razie czego poratuje i nie będzie trzeba jechać ns dyżur, chociaż mam nadzieję że uda się do jutra to choróbsko przegonić...


Ja podobnie jak Dona wracam końcem lutego:)
 
Ostatnia edycja:
Oj to dobrze, aż żal patrzeć jak taki maluch się męczy... Moja niby śpi, ale chyba muszę się przy niej położyć bo co chwilę się wybudza:(
 
Jaguś u Was identycznie jak u nas...tez temp tak różnie..raz 38 a za chwilę 37...do tego kupy takie śmierdzace że masakra...Takie jakies dziadostwo się przyplątało i tyle:baffled: U Zosi to już na kościach policzkowych takie plamy się zrobiły jak by siniaki...:baffled: Jak by zwymiotowała Ci po mleku,to nie dawaj jej póku nie przejdzie(Zosia po nim wymiotowała i na razie kazali nie dawać...) rosołek z marcheweczką i ryżem,kleiki...
 
Milusia w sumie w nocy zwymiotowała samym mlekiem (a wieczorem różne rzeczy jadła), zaryzykowałam chociaż się bałam ale od tej pory na szczęście je normalnie - jeszcze jest na cycu i przynajmniej o tyle łatwiej mam ją uspać, chociaż prawda taka że dziś problemu z ym nie było... Jadła dziś ryż z owocami, jutro dam jej rosołku i oby to szło ku lepszemu. Nawet nie mów że policzki też już Zosia ma zmienione, Julka i normalnie miała lekko przesuszone a teraz co chwilę ma wypieki i pewnie też się jeszcze przez to pogorszy:(
 
reklama
Sto lat solenizantom :)

Sylka antyalergiczne mleko pediatra miże po 12 rż wystawiać jak masz na papierze stwierdziną alergię, więc najlepiej pogadaj żeby dał do specjalisty skierowanie.

U nas też wreszcie średniak po miesiącu wrócił do przedszkola i duży do szkoły... Masakra ledwie żyję ....

Zdrówka chorowitki biedne...

Śiva ja wracam na początku marca ... Ale zazdroszczę siłowni ...
 
Do góry