reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Donka dzieki serdeczne, troche wskazowek i juz bede dzialac, opis jest dla mnie jasny wiec bede wiedziec jak to robic.
Inomamka macie racje z tym noszeniem, bo ostatnio w Pytaniu na Sniadanie pokazywali najlepsza pozycje dla dziecka to wlasnie tylem do nas, , nasza reka pod pupa dziecka , trzyma jedna noge, to niby najlepsza pozycja dla kregosłupa dziecka.

No moj dzisiaj marchewkowa z ryzem wtrabil az mu sie uszy trzęsły. Takie mi sie to dziwne wydaje , ze on to je, bo do tej pory samo mleczko:)

Nisiao popytaj lekarki o te kupki albo polozna jak pojdziecie sie wazyc.

A ja sie nażarłam :-D sernikow na swieta i maly juz wysypany ...nie moglam sie oprzec:no:

Dziadek zabral synkow na spacer a ja ide kluski slaskie robic.
 
reklama
Nisiao - ugh, ja Ci nie pomogę bo nie wiem kompletnie czy tak być powinno. Kajtula na cycu więc inna sprawa kompletnie.

Inomama - u mnie też już z zabawami coraz trudniej :) Wszystko przewałkowałam, a moja inwencja twórcza na najwyższych obrotach : ))

Dona - a nie wiem czemu, Pani doktor prosiła przed szczepieniem drugim, a że troszkę spóźniliśmy się to wczoraj dopiero pobierana krew. Myślałam, że wszystkie dzieci mają pobieraną, ale widzę, że jednak nie?

Przemyślałam sprawę - myślałam, że Kajtek przez kupę płakał w samochodzie, ale chyba inny powód płaczu był. Tyyle razy już robił kupę i nic a wczoraj go... przegrzałam. Czapki zapomnieliśmy mu zdjąć. Ot co.

A za jakieś dwie godziny idziemy z Mariuszem biegać na stadion. Z wózkiem. Jedno biegnie okrążenie, drugie idzie kółko z wózkiem, po okrążeniu zmiana, później dwa okrążenia, trzy, cztery i w dół cztery, trzy, dwa i na końcu jedno okrążenie
 
hej! :-)

miejskibandyta- fajno Wam!:-) my to moze nie biegac dzis, ale na dluugi spacer idziemy- jak codziennie:-p a ze maz ma juz 2 tydz urlop to chodzimy,chodzimy i chodzimy:-)


U nas poswiateczne lenistwo na maxa:-p Maz jako ze w domu ze mna siedzi to calkowicie mi rytm dnia rozregulowal...ale nie narzekam- uwielbiam tak patrzec jak bawi sie z mlodym albo jak pijemy po 4 kawy dziennie,zeby przy nich gaaaadaac:tak:

a z tym ubieraniem Arka to jakas masakra u mnie... nie chce go przegrzewac,ale jak pomysle,ze wieje wiart,a on juz od ponad miesiaca z katarem to wymiekam i go ubieram cieplo... tak sie boje zapalenia pluc,oskrzeli i czego tam nie ma, ze wlos mi sie jezy jak pomysle,ze na krotkim moglabym z nim wyjsc...a na dodatek ja zmarzluch- nie mam obiektywnego spojrzenia na pogode...:no:
 
Witajcie. sekundkę czasu więc mogę napisać kilka zdań.

Święta święta i ... po świętach. Było fajnie. Szczególnie ze teściowa nie przyjechała :) bo podobno źle się czuła. podobno. ale każdy wie ze to dlatego ze moja mama przyjechała ;) Była od pon do wczoraj. pojechali o 15. Fajne było mieć mamę :)
Wczoraj zaliczyliśmy szczepienie. szczepimy 6 w 1 infran hexa . Mały był potem straszna maruda.
rośnie ładnie, mierzy 69cm i waży 7kg. ma uczulenie bidula i od tego też nawracającą ciemieniuchę . Podobno będziemy z tym walczyć długo :( Ja dalej dieta, wiec sałatki, jajka itp mogę sobie na to popatrzeć ;)

chrzest mamy ustalony, wszystko pozałatwiane, jeszcze tylko na nauki iść za tydzień. Chrzest 10 maja :) a ja nie mam nic ani dla siebie ani dla Leo ( bo ubranko po Kubuniu za małe). a własnie : mam ubranko do chrztu na chłopca na rozmiar 68 . Śliczne. mogę zdjęcia porobić. mam też do tego biały becik. Jakby któraś chętna była za symboliczna kwotę cały komplet - mój Leo nie wejdzie :(

ojej no i koniec wolnośc bo sie leo obudził.

Trzymajcie sie cieplutko
 
hej laseczki!

Marika- sily dla Was laseczki, caluski!
Inomama- jeszcze mam pytanko, ile mm dajesz malej, bo ja nie mam pojecia ile on jada z cyca I ile mleczka powinnam w niego wlac wieczorem?

Moja Amelka miala pobierana krew jak byla malutka co tydzien, na poczatku z piety potem z paluszka I powiem wam ze dzieciaczki to jednak twardziele sa:)

Niasiao- jak bedziesz na wazeniu spytaj o te kupki, bo jak ktoras z dziewczyn pisala to moze byc cos z watroba I nie przybiera tak jak wczesniej.- moze to mleczko jej nie sluzy Wiem ze Twoja pediatra do najslodszych nie nalezy ale naciskaj, przytulam :)
 
ŪWściekłam się, bo post mi wcielo,a się naprodukowałam! Może jeszcze później edytuje i dopiszę com miała.

Dobra, to tak:
Lenka kończy dziś 3 miesiące, chrzest w niedzielę.
Ogrodów zazdroszczę-my spacerujemy po balkonie. Dziś bez ryku 40 minut w wózku bez czapki, rozmawiając z pszczółka wózkową ;)
Akuku gratuluję zygzaka!
Marika, zdrowia dla Laurki.
Nisiao, do lekarza radzę z kupą.
Anisen, dobrze że teściowa Cię nie zaszczycila w święta ;)
Bandytka,pragnę też biegać!
Inomama, czyli z butla nie miałam omamow wzrokowych - proszę mi tu zaraz mówić, jakiego smoka Laurencja zaakceptowała do picia! Może i nam się uda ;)
Dobra , na razie tyle! Miłego popołudnia :)
No i zapomniała bym o najważniejszym! Co może być przyczyną nagłego, ostrego i jednorazowego bólu pęcherza u dziecka (mojej starszej)??? Bo jak nic, to ściemnila mnie, żeby ją ze szkoły odebrać. Nie wiem co myśleć,bo jak ją odbierałam to płakała z bólu, iść nie mogła. Wsadziłam ją w domu tyłkiem do miski z ciepłą wodą, wysiusiala się i od tej pory normalnie bez bolu. O co kaman?
 
Ostatnia edycja:
Emilly - 150 wody + mieszanka - tyle dajemy na noc

Siva - a gdzie Ty butelkę wyczaiłaś? na fotce jakiejś? najnormalniejsza aventu ciągnie, moja droga!

ale, ale: pierwsze podanie i drugie było nie tak, ze zalapala i już. Musiałam dawać cyca na 2 ciągnięcia, szybkie wyciąganie, wsadzanie butelki i tak aż zajarzyła:)

i tyle, bo lecieć muszę:)
 
reklama
Do góry