reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Sylka mam z Lidla ronedlek taki i podczas gotowania ta powłoka się kruszy i pływa sobie jak gdyby nigdy nic :p Więc używam go do jajek na twardo... Ale nie ufam już im :) Mamuśka poszła w miasto a chłopaki w domu.... FAJNIE :D

Biedne te Wasze chore dzieciaczki. Zdrówka dla nich :***

Inomama kurczę trzymaj się tam! Zdrówka dla Laurki i sił dla Ciebie :*

Marika żadnej poprawy z Córą? :(

Hope życzę poprawy nocnych problemów!

Dona nie ma się co przejmować, siostra była z 3 msc córką nad morzem na plaży i wszędzie gdzie się dało i nic jej nie było, więc czysty przypadek, a maluchowi Jodu przynajmniej nawchodziło wszędzie :) Ale Panowie z serwisu się nie popisali, nakrzycz na Nich przez tel! :)

Akuku plskie dzieci mogą inhalacje :) Rób jak Ci serducho podpowiada :* Zdrowia tam dla Was wysyłam telepatycznie :*


Kasia witamy z powrotem w naszej szarej rzeczywistości po urlopowej :) Ja miałam pierwszy okres 4 tyg po porodzie i już nawet nie pamiętam jakie objawy były bo myliłam jeszcze z połogiem :p Ale teraz boli podbrzusze na 2 dni przed :) Ale za to się zmniejszyła z 7-8 dni na 3-4 :D

Tak czytam o Waszych maluchach i chyba muszę Bogu dziękować za Zoche, kąpiemy ok 19-20 później butla i do łóżeczka pokręci się ok 30 min i zasypia, budzi się o 5 je butle i zostaje już z nami w łózku i śpi tak do 7, budzi się z uśmiechem dostaje zabawki i ja jeszcze z godinę mogę poleżeć obok :) Śpi mi 2 razy dziennie 3h i 1h jest grzeczna w sumie :)

Życzenia tatusiom wczoraj były złożone? :)

Aaaa Zosia dostała wczoraj zupkę na króliku bez mięska, bo chcę przez ok 2 tyg tak dawać zanim podam mięsko :)


Właśnie mamy które armicie mm jakie mleko podajecie? Bo my już lada chwila będziemy wskakiwać w 2 po 6 msc i chcielibyśmy z bebilonu przejść na bebiko. Jak to zrobić? Kupić jeszcze ze 2-3 paczki Bebilonu 2 i dopiero wtedy zmienić na Bebiko 2 czy od razu Bebiko?


A to spóźniony Zośkowy prezent na dzień dziecka :)
10441435_662340417178200_1664997242124458603_n.jpg10246489_662538020491773_7951445759360721570_n.jpg
 

Załączniki

  • 10441435_662340417178200_1664997242124458603_n.jpg
    10441435_662340417178200_1664997242124458603_n.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 59
  • 10246489_662538020491773_7951445759360721570_n.jpg
    10246489_662538020491773_7951445759360721570_n.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Monika super prezent ,Zosi az sie oczka smieja. My jestesmy w trakcie przejscia na mleczko nr 2, od ponad tygodnia robie mleczko pol na pol czyli np. 1jedna miarka mleka1 i jedna miarka 2, jak skonczy misie juz 1 przejdziemy calkiem juz na 2. taki mi pediatra kazala. Ale zostajemy na tym samym- nutramigenie. To moze najpierw wprowadz bebilon 2 i po jakims czasie przejdzie na Bebiko 2.
 
Hej kochane...

Ja na szybko bo mam tylko chwilę...

Otoż u nas sajgon tak jak i u Inomamy i Mariki więc łącze się w bólu...Zresztą Marika wie bo żale się na grupie karmiących mam :-(

Adrian jest nieznośny a im starszy tym jest gorzej... z tego zmęczenia i bezsilności zaczęłam szykać przyczyny jego zachowania... i dzisiaj byliśmy u naszej pediatry. Po opisie jego zachowania plus to ze ulewa i rzuca się przy piersi a jednocześnie chce ssać co chwilę stwierdziła ze mały ma ewidentny refluks (tak jak panny Inomamy i Mariki... wiec ta "niegrzeczność" siedzi coś w sobie ma) I obstawia to u niego na tle alergicznym bo zaczeło się po podawaniu posiłków (znaczy nasiliło się) wcześniej od masła w zupkach a teraz to już w ogóle tragedia bo mały tylko płacze lub śpi - po kaszce na mm i biszkoptach...

Zalecenie? Ściska dieta. Kazała nam odstawić Debribat to mały po nim zaczął chlustać, ale dała dwa lekarstwa na "nadkwasowość" z tym ze zaznaczyła ze jest to tylko doraźna pomoc i mam spróbować to dietą (moją i jego) wypracować... więc zobaczymy... nabiału nie żałuję ale najbardziej boli mnie poranna kawa z mlekiem... :-(
Najbardziej boli mnie ta kaszka wieczorem więc chyba podam ten silanic... bo sama ryżowa na mleku to będzie syf a muszę coś poza mlekiem dawać. On za 4 dni zacznie już 8 miesiąc,,,


A no i z innych nowości - wczoraj broniłam prace dyplomową i dostałam 5!!! Mam teraz 5 na dyplomie tak więc dumna jestem z siebie ze dałam radę z dwójką maluchów! :D



Przepraszam was ale serio mam urwanie głowy :-(
 
Kasia super że wakacje udane i pogoda dopisała

Pustiszi współczuje :(

Sylka jak to fajnie czasem się rozerwać od razu z większą energią wraca się do bycia mamą. Ja na razie jeszcze nie miałam na to szans bo m z małym nie chce zostawać

Kaczuszka zazdraszczam tego farbowania - mi na razie odrastają tam gdzie wyłysiałam zatem z farbą muszę jeszcze poczekać

Monika śliczna córeczka i chyba ma ten jumper co akuku pisała tak???

Fifka u nas też więcej ulewał przy nowych rzeczach. Jabłko już nam odpadło ewidentnie i chyba banan też. Z tym ostatnim nie jestem pewna, ale ma małe krostki na szyjce koło uszka ja myślałam że to potówki ale teraz już nie wiem oraz wczoraj i dziś pierwszą kupkę zrobił taką jak woda, wsiąkła w pampers, wczoraj były jeszcze grudki. Myślę że to od banana choć od. 2 dni już go nie dostaje
 
oj dziewczyny wspolczuje problemow zdrowotnych maleństw, moj tez troszke kaszle tak piszczaco, ale lekarka u ktorej dzisiaj bylam (neonatolog) stwierdzila ze osluchowo czysta i to mozliwe ze przez zmiane klimatu. moj przez tydzien nie umial sie zalatwic i wczoraj dalam mu sliwki suszone, matko 2 wielkie kupy az po pachy:)

no i biedne te wasze maluszki z tym spaniem, moj robi 2 pobudki na jedzonko ale pozniej (odpukac) ladnie zasypia.

a jeszcze pytanie na jakim poziomie macie łózeczko, bo ja wczoraj dalam na ten srodkowy poziom, bo nad morzem mialam pozyczone turystyczne lozeczko i maly byl na samym dole i jak go w nocy przekladalam do mojego lozeczka po przyjezdzie na sama gore to jakos wydawalo mi sie ze jest niebezpiecznie blisko krawedzi i ze mi wyskoczy:)

Fifka gratulacje udanej obrony i wspolczucia dla malego
 
ja się witam na szybko. czytam ale nie odpisuje...mama nadal w szpitalu bez konkretnej diagnozy co do tych płuc. Lekarze wspominają coś o chemii :sad:

monika - Zosia jest cudna i jaka już duża!

dona - ja meża od tygodnia proszę żeby łóżeczko obniżył. Julitka robi takie akrobacje, że boje się do wc wyjść

pozostałym mamusiom siły i cierpliwości ;-)
 
Oj u nas tragedia. Za 3 dni koniec przedszkola. Boje się o swoje zdrowie psychiczne, o kręgosłup itp. Moja waga sięgnęła już 48kg. Marzę o tym żeby ktoś choć na spacer dzieciaki zabrał.
ELAMA zdrowia dla mamusi :(
FIFKA no czytałam na grupie. Kurcze Dalas mi do myślenia. Tylko ją już 3 msc na diecie a poprawy nie widać. Może jeszcze gluten w odstawke a wtedy to już znikne.
Gratulacje z powodu obrony :)
DONA u nas lozeczko tylko dla ozdoby
SYLKA super, że udało się gdzieś wyjść. Ją to już się czuje jak jakiś wrak kobiety. Jakiś tam lekki makijaż walne przed wyjściem, ale reszta to tragedia
MONIKA mój starszy też już w chodziku smigal. Z Laura jestem ostrożniejsza. Dzieciaki to uwielbiają
KASIA supervze przenosisz nam pozytywna energię
PUSTISZI u mojej siostry syn tak miał że za dnia spał a w nocy się bawił
 
Marika moze inny składnik uczula? U nas dieta dopiero pierwszy dzień wiec zobaczymy czy to da jakieś efekty. ..


Ktora podawala silanic? Podobno jest bardzo przeslodzony a ja dzis kupiłam dla Adriana zamiast wieczornej kaszki i jest tylko lekko slodkawy.. na opakowaniu pisze ze ma delikatny smak. Może skład zmienili?
 
FIFKA ni to już ręce opadają. Widzę, że ona cierpi a nie wiem jak jej pomoc. Zastanawiam się nad położeniem się do DSK na badania. Już nie wiem gdzie pomocy szukać. Jedni mówią po co dieta. Ją sama sobie ją wymyśliłam i szczerze to boje się zmieniać cokolwiek, bo nie ma typowych alergicznych objawów
 
reklama
Hej kobitki. Stesknilam sie za wami. Nie byłoby mnie troche i dalej z doskoku bo tata do mnie przylecial. I za tydzien ma mi pomoc przetransportowac sie z dzieciakami do polski bo m ma urlop dopiero 19tego.
Kurcze nie nadrobie wszystkiego ale widze ze duzo chorowitkow wiec zdrowiejcie migusiem!!
A dla ciebie Fifka gratki wielkie i szacun ogromny!!!

A u nas z nowosci to dwie dolne jedyneczki :) juz na wierzchu ;) Mala tak komicznie miele teraz jezorem ;) jakby je wypchnac chciała :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry