reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Cleo, w obi kupiliśmy. M. przykleił tak co 2-3 cm na kółkach. Tylko bardzo hałasuje, choć i bez tego nie był cichy. Ale Szymnko b. go lubi ;-) Choć teraz myślę, że ten drewniany byłby cichszy.
 
reklama
Yoanna ja nie mam żadnych cudów w apteczce ;) podstawa wit C naturalna, Pyrosal kid, syrop prawoślazowy, syrop z bluszczu. to z tych aptecznych. my przy przeziębieniach pijemy dużo soków (malina, owoce czarnego bzu, kwiaty czarnego bzu), stosujemy czosnek do smarowania na stopy, Nataniel też pije syrop z czosnku, cytryny i miodu. na kaszel mamy domowy syrop sosnowy (teściowa co roku robi), poza tym smalec gęsi do smarowanie plecków, klatki i stópek. pijemy herbatkę z czystka (ale ostatnio trochę zapominamy o tym ;) )

Milusia dziwna ta lekarka. mój praktycznie ciągle mleko by pił, mało je normalnego jedzenia, bo tak chce i tak mu się podoba... ;) szkoda że nie wzięli was na ten oddział, może szybciej by pomogli. zdrówka
 
Jeju dziewczyny nareszcie!!! pewnie juz o mnie zapomnialyscie,ale ja o was nie! przepraszam za tak dlugie milczenie, po prostu jakos ciagle cos, mnostwo spraw i tak zeszlo. u nas wszystko ok. Konradek juz prawie chodzi.stoi w kazdy razie bez trzymanki ;-)
Poza tym wczoraj pierwszy dzien byl w naszym "domowym zlobku" jak ja to nazywam czyli inaczej dunskim day care.i oczywiscie dzis juz chory. liczylam sie z tym, bo to zawsze inne bakterie.
poza tym wlasnie sie obudzil i nie moze zasnac, nie daje spokoju.lezy wlasnie na klawiaturze.
nie nadrobie pewnie za duzo waszych wpisow,ale chociaz te pare ostatnich stron poczytam.bardzo jestem ciekawa co u Was?jak rosna Wasze maluchy? ktore przeciez tak niedawno byly w brzuszkach a tu juz roczki bedziemy obchodzic:tak:
pozdrawiam Was i Wasze pociechy mocno:-)
 
cleo nie ulewa tylko jej się cofa..


Ale Mała nam dała w nocy:crazy: od 12 do 2 nie spała,a później co chwila pobudka-za to ja dziś se odbijam i lecę na zakupy :-) trochę prezentów zakupię :-)
 
Właśnie wyszłam ze żłobka - przepisałam Lenke na wrzesień 2015. Dostałam miejsce od grudnia, ale przy jej niechęci do wszelkiego am poza cycusiem zdecydowałam, że do września zajmą się nią moi rodzice.
Zdrowia dla chorych, sił dla niewyspanych.
Miłego dnia :)
 
Siva wydaje mi się że dla Lenki będzie to tylko na plus bo wiadomo w żłobku dziecko swoje musi odchorować a im organizm starszy tym lepiej. Przynajmniej ja tak myślę. Dziadkowie to skarb w dzisiejszych czasach. U mnie niestety jedna babcia pracuje a druga o kulach chodzi więc Wojtusiowi zostaje żłobek ii przedszkole ale na razie nie chcę go jeszcze posyłać. Zobaczymy ja to będzie też finansowo.
 
No wreszcie się jakoś odgruzowałam. Cały wolny czas (czyli jak niunia śpi) poświęcałam na robienie tych aniołków z masy solnej. Strasznie mnie to wciągnęło. Ale kończę z tym i teraz myślę co ja z nimi zrobię :-D

U nas wczoraj wyszedł 3 ząbek - górna jedynka, kolejna jest już w drodze i właściwie u góry widać całą szczękę tzn wszystkie górne ząbki są takie widoczne pod cienką warstwą skórki. na dole tak nie ma.

Co do jedzenia to Julitka ciągle chce jeść dorosłe jedzenie. Mleko to tylko przed spaniem - 150 ml wypije i w nocy lub nad ranem jakieś 90 ml. Rano zjada na śniadanie płatki kukurydziane z mlekiem lub po prostu bułeczkę rozmoczoną w mleku. to tyle mleka na całą dobę czyli maks 300 ml. Poza tym je kanapeczki, zupki, drugie danie, owoce, chrupki, biszkopty, no i próbuje wszystko z naszych talerzy. A wczoraj zjadła PAJĄKA!! złapała go zza komody i nim zdążyłam dobiec to włożyła go do buzi... matkooo, trochę się bałam jej reakcji ale powiedziała tylko "mniam".Mąż się strasznie śmiał jak mu opowiedziałam o tym...
 
Dzień dobry babeczki;-)

Justyna, wreszcie kobieto :)

Siva dobry pomysł z tym żłobkiem, masz szczescie ze ma Ci kto pomóc przy małej:)

A mojemu niuniusiowi kochanemu stuknęlo dziś 11 miesiecy:))))))


A i co najlepsze, pisałam ze mamy cztery zęby jednoczesnie :) Tak sie skupiłam na obserwowaniu górnych ząbkow a wczoraj odkryłam dwójki dolne :) Tak wiec nie 4 a 6 ząbków jednoczesnie Filipaska przyatakowało:) Wiec mamy 8!

Vinga podpisuje się pod każdym Twoim słowem odnosnie syropków, aptecczki itd:)

Pozdrawiam babeczki, lecę po starszaka ... Mamy sytaucje nieprzyjemną w przedszkolu, Nataś nie chce chodzić bo uwaga -pani go szarpie!!!!!!! Ide rozmawiac i zabieram go dzis wczesniej , bo zaczął sie buntować:no:
 
Elama pochwal się aniołkami :) wiem dużo o braku czasu, dzieciaki pochłaniają mi duuużo czasu i sił, a jak pójdą spać siadam do maszyny i szyję otulacze ;) haha uśmiałam się z tego pająka, szybka była że go złapała :)
Justyna miło cię znowu "widzieć" :-)
Blanka ojjj to chyba bym ja panią szarpnęła, jak ona tak może! idź z dyrektorem porozmawiaj, bo tak nie może być
 
reklama
Ja na sekundke znowu

Bylam dzis z emilkiem na basenie pieresze zajecia ;) juz nurkowal ;);) moj slodziak kochany. Na poczatku bul przestraszony bo glosno itd..ale po chwili sie oswoil i bardzi sie cieszyl..

Ide sie przespac bo dzis tylko 2 g spalam.
Man tyle roboty ze az mi sie nic nie chce ..hehe

Siva super ze dziadki z lenka zostana ;)

Blanka ojj co za baba glupia ! Dyscyplinarke powinna dostac ;/

Elama pokaz aniolki ;)

Vinga u mnie tez brak czasu.

Milego dnia ;)
 
Do góry