reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Marika te nurkoeanie to takie cos ze siedzi na brzegu basenu po czym licze do 3 zanurzam pod wode i wyciagam... on pod woda ok 2 sekund jest ale jednak ;)

Jejku jak ja mam robote to emil ske uparl i dopierk teraz zasnal ; ( ja nie wiem jak ja to skoncze ; (
 
Dziekuje dziewczyny bardzo za cieple powitania, ale z Was fajna grupa i tak dlugo sie trzymamy :-)
Marika czytajac zaleglosci w pamieci utkwil mi m.in. Twoj wpis o zabkach.po pierwsze gratulacje! po drugie-wspolczuje,ale moze bedziesz miala wiecej szczescia niz ja. moj ma takie ostre 2 zebiska, ze jak mi zajechal, to normalnie 1 piers sie mu boje dawac tak mnie boli.. pomyslalam co na to zastosowac, bo normalnie do miesa dziewczyny.no i w rece pierwszy wpadl mi sudocrem, bol jak reka odjal. a efekt-zobaczymy,narazie sie boje zagladac :angry:

i narazie tyle, chyba sie pozno zrobilo wiec czas isc spac;-)kolorowych:happy2::happy2::happy2:
 
Justynaj witaj kochana ;) (sorki ze wczesniej nie napisalam ( iczywiscie czyatalam ale zabiegana jestem ;)
Ojj to mocno cie ugryzl ;(

Figurki prawie gotowe. Jutro dojoncze i zrobie wiekszosc na tort.. dorobiebkilka rzeczy i mam nadzieje ze dziewczynka bedzie zadowolona ;)
I mam przerwe do 25.12..tzn zadnych zamowien..ale czasem z dnia na dzien pytaja wiec zrobie figurki na 25 juz jak skoncze ten tort.. niech sobie schna w spokoju... ten tort co teraz robie mnie wymeczy.. nijak godziny pracy nie przekladaja sie na zarobek..ale coz. Podjelam sie to zrobic chce najlepiej jak potrafie ;)

Dobranoc.
 
dzien dobry babeczki:)

Elama gratuluje Ci talentu:) Sliczne cacka robisz:)

Ja na minute , bo mi Filip zaraz komputer roztrzaska :-)

Ktoś pytał co po rozmowie w przedszkolu. Więc tak. mama jednego chłopca jakiś czas temu robiła zadyme tej przedszkolance bo jej syn sie tez skarżył. Czyli moj Nataniel to raczej nie wybryk jednorazowy! Ale co najgorsze to on nie tyle żalił sie na te przedszkolankę tylko na panią do pomocy (wozna czy nie wiem jak to tam sie mowi) .Pytałam go wieć jak to szarpie??? No, normalnie ,. jak nie chce czegoś zjesc bo nie lubie to krzyczy i szarpie i na sile karmi:( i demonstrował jak ta pani i nauczycielka szarpią jego i inne dzieci! No szlag mnie trafił .

Wpadłam na tą sale była akurat inna przedszkolanka-wspaniała kobitka widać z powolania i z dobrym sercem Nataś nigdy nawet słowem sie nie pozalił na nią. No ale byla tez pani do pomocy! Wywołalam na korytarz powiedziałam ze spotkamy sie u dyrektorki bo nie pozwole pomiatac moim dzieckiem ! A ona w oczy sie wypierała no wytracila mnie z rownowagi!!!zatargałam ją do dyrektorki, zadyma sie zrobila jak nie wiem ta babka obsrana ze tak brzydko powiem bo do emerytury to jej chyba mało brakuje ! dyrekcja ze spokojnie, ze pochopnie interpretuje slowa syna no mowie Wam chcialo mi sie je wszystkie na raz tam za fraki wytargać !!!! dziecko chodzi do tego samego przedszkola czwarty rok , w tym roku maja nowa pomoc i sie na nią na darmo nie skarży,,, bo na poprzednią bez powodu tez nie skarżył! chora sytuacja ! wyszłam z przeprosinami i zapewnieniem ze dziecko nigdy nie poczuje sie juz niekomfortowo ...Tyle ze strony dyrekcji!

A tak w temacie to ostatnio w przedszkolu innym u nas w miescie zadyma jak nie wiem bo przedszkolanka dzieciom stosowała kary typu- jak zle sie zachowały nie dostawały na sniadania jak bylo w rozpisce no bulka z serkiem czy dzemem tylko z samym masłem, za gadanie kleiła dzieciom buzie taśmą ,,,, traf chciał ze trafiła na chłopca gdzie matka babcia dziadek to prawnicy ona chyba nie była tego świadoma zrobią babie koło pióra!

Mialo byc krotko! ide, pozniej zajrze jak ancymonka poloze
 
Ostatnia edycja:
Ile moje dziecię już mi najeczalo od rana. Teraz lulam spać, nie wiem co z tego wyjdzie. Wczoraj 20 min pospala a spać poszła przed 22
AKUKU my z Alanem robimy figurki ale ni w ząb nie wychodzą. Jak ty to robisz, szacun
JUSTYNAJ ją się strasznie tego boje. Laura ma tylko 2 jedynki na dole. Chowa je pod językiem. Jedynka górną już rośnie. A Laura tak strasznie wyżywa się na tych sutkach. Aż ni ciarki przechodzą, jak czytam, jak Twój syn cię ugryzł
BLANKA ale sytuacja. Powybijalabym bym tam wszystkich. OstAtni rok to nie ma już co przedszkola zmieniać. Skąd tacy ludzie się biorą i jeszcze z dziećmi pracują
 
Blanka, oby wizyta w przedszkolu pomogła. Ja też interweniowałam jak Julia chodziła do przedszkola - ona zawsze wszystko w domu powtarzała i ja się gryzlam w język, żeby dziecku nie zaszkodzić, ale jak przyszła i powiedziała, że się Panie wydzieraja (zwłaszcza przy posiłkach) to poszłam do dyrektorki, żeby wiedziała, że dziecko mówi o wszystkim co się w przedszkolu dzieje. U nas pomogło.
Marika, Lena ma 4 zęby i gryzie sporadycznie - jak zaczyna gryźć to znak, że idzie kolejny ;) taka moja obserwacja :)
Dziś byłam z Lenką u lekarza, bo pod pielucha zrobił jej się taki ala wrzod - czerwona twarda krostka. Dostaliśmy maść, a jak w tydzień nie pomoże, to skierowanie do chirurga :/Oby przeszło.
Na sobotę zaplanowałam pieczenie pierników - odpuściłabym sobie chętnie w tym roku, ale Julce bardzo zależy ;) A w niedziele bieg Mikołajkowy :)
Jeszcze tydzień i m zaczyna urlop to sprawniej zorganizuje wszystko do świąt.
Prezenty mam już prawie wszystkie - został tylko ten dla Julki i Lenki. O ile dla Julki wiem czego szukam (zegarek na rękę) o tyle z Lenką nie mam nawet pomysłu :( Może mnie jeszcze oswieci.
Zmykam po starszą do szkoły, a potem na lodowisko.
Miłego popołudnia :)
 
Blanka masakra ! Jeszcze sie wypieraja w zywe oczy ! Sie nie dziwie ze sie tak zachowalas..ja to troche miekka jestem i pewnie staralabym siebspokojnie rozmawiac ?
Chocia u nas yaka sytuacja ze Alex calusienki zeszly rok byl baardzo grzeczny nie broil itd.. a teraz ma nowa pania i zaczela sie jazda... wydaje mi sie ze Pani go nie lubi.. nie docenia tego co robi nie chwali i alex chce zwrocic na siebie uwage... teraz jest lepiej bo za kazdy dobry dzien dostaje 20 pensow (1 zl) i w tygodniu moze uzbierac 1 funta... na motywacje by sie starac.
To samo ma Victor zeby nie wyrozniac Alexa.
Staram sie duzo rozmawiac tlumaczyc itd...

Alex codziennie czyta ksiazki wiecxorem nawet 2 godziny... jesli chodzo o nauke nie ma prpblemow..wrecz mowi ze sie czasem nudzi.

Marika z tymi figurkami to sie tylko wydaje ze to latwe.. ja teraz robie figurki lalki i 6 godzin na jedna to minimum.. masakra ;( czyli jak robie 3 figurki 18 godzin lub dluzej plus zrobienie tortu i innych ozdob.. pracuje jakby za darmo.. no ale jestem w domu..
O takie figurki wlansie zrobilam... a nie sa takie jakbym chciala..:(
 

Załączniki

  • 1417690378646.jpg
    1417690378646.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 45
  • 1417690396714.jpg
    1417690396714.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 54
Akuku.są.superanckie!! Mega... Ja tez Zaczynam rozwijać swoją pasję i właśnie czekam.na tła fotograficzne, zrobię Wiktorii sesje SwiatecNa w weekend;)) dziewczyny co z Ikasia czekam na wiadomości od niej a tu cisza ;(
Blanka no co za suka!!!! Powyrywalabym wszystkie włosy.babsztylowi!!! Dziewczyny mam.zmęczenie materiału!!!! Pomocy ;(
 
reklama
hejka
u nas pomału
Adaś broi i jak ma gorsze chwile to praktyczni nic nie zrobię... trzyma się nogi i płacze bo chce na apa...
Jutro kolejna wizyta ze średniakiem - tym razem endokrynolog, jeszcze wyniki jednego badania dodatkowego którego nam w szpitalu nie zrobią i będziemy mieli już komplet. Mam nadzieję że w szpitalu max do 23.12 będzie... no i nie wiem co bym wolała, żeby stwierdzili od czego ma takie objawy, czy żeby wykluczyli wszystko. To tak długo się już ciągnie i ciągle nic...
Napiszcie mi czym smarować bużkę młodego - wyszedł mu liszaj po podaniu czekolady na policzku - smaruję bephantenem, ale kiepsko schodzi - znacie coś na takie alergiczne objawy?
Blanka ja bym chyba nagrała i na policję zaniosła...
Siva ja z prezentami też jestem daleko w tyle... tylko małemu jeździk kupiłam, a na Mikołajki basen z 200 piłeczkami (nie chcę myśleć co będzie jak je będzie wyrzucał i będą na całym mieszkaniu...) Starszym na Mikołajki kalendarze adwentowe Lego, ale na Gwiazdkę nie mam pomysłu. Muszą napisać listy do Mikołaja i się wezmę za kupno bo potem jak szpital to ciężko będzie ogarnąć...
Za pierniki biorę się jutro a w sobotę i niedzielę malowanie lukrowanie itd...
 
Ostatnia edycja:
Do góry