reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kaczuszka ja smaruje Wojtusiowi jak tylko mu jakieś krostki czy plamy, sucha skóra wyjdą kremem specjalnym Emolium. Czasem żeby zeszło trzeba było z 2 tygodnie czekać ale wszystko ładnie zeszło
 
reklama
Kuczuszka co zrobisz ? Heh przeklniesz te pileczki ; D hahaha
Albo schowasz do wora j zostawisz 10 :) hehehe.
Co do liszaja na buzce to nawilzaj a jak chcesz by szybko zeszlo to clotrimazol ze stesydem ?

Kurczaki ! Jak juz moge odespac kilka godzjn (m sie zajal Emilkiem chlopcy w szkole) to telefony co chwila ..najpierw facet z urzedu ze mam otwierac firme ale pozwolenia na pismie mi narazie nie daje..jak nie bedzie skarg za pol roku to da na pismie...czekalam ponad 2 tygodnie na takie cos ?i jeszcze od poniedzialku dzwonilam dwa razy dziennie sie przypomniec bo mnieli mnie w d..
No ale na ten telefon czekalam...
Potem przysnelam to dzwonili z ubezpieczalni auta..m ich pogonil ale ja sie obudzilam...teraz tescie na skype i na telefon naraz bo potrzebuja moj numer gelefonu a babcia nie ptrafi znalezc numeru tylko imie..

Jak spalam m trzymal emilka i w kuchni obiad nastawial i emil dotknal goracy czajnik .. sie oparzyl lekko ale plakal mocno ;( poszlam go uspokoic...
A potem jak znowu spalam to przyniosl mi go do spania a ten pospal cheilke i mnie znowu obudzil... zw jakie grzechy ja sie pytwm ? Nawet 3 godzjn ciurkiem mk nie wolno ?
W nocy tez jak poszlam spac to Emil co chwile atakowal cycki. Eh

Zaraz chlopcy ze szkoly przyjda..ja musze piec biszkopt.

Hmm tez chyba pierniki porobie z dziecmi bo w sumie zamowien brak w najblizszym czasie.. moze i dobrze.
 
Kaczuszka my mielismy jakis czas temu takie dziwne krostki na zgieciu kolanowym i dostalam od lekarki proble jakiego tam kremu (ale nie pamietam nazwy) ale wlasciwie nie pomagal i wtedy kazala podawac alertec i pomoglo, widac te masciu czy kremy nie zawsze skutkują.

Akuku super laleczki, kurcze jak ty to robisz.

no i te aniołki tez rewelacyjne

ja to jestem antytalent plastyczny

dzisiaj bylam z Antosiem u lekarza rehabilitacji na wizycie kontrolnej, no i niestey cwiczyc nadal trzeba intensywnie vojta bo proba trakcyjna nie do konca poprawna, asymetria nadal widoczna, miesnie oslabione zwlaszcza na brzuszku. załamka a wydawalo mi sie ze juz jest tak dobrze
 
heja,
Ja od 2 dni do pracy wrocilam po zwolnieniu, takze jak zwykle sil brak jak juz wroce.

Marika pytalas o wozeczek, kupilam chicco multivay, spacerowka wazy 7,7 czyli nie jest az taka najlzejsza ale latwo sie sklada , ma cieply spiworek. Wczesniej mialam wozek na 4 pompowanych kolach , byla bardzo ciezki, my akurat mieszkamy wmiescie wiec zima nam nie straszna bo nawet jak snieg spadnie to zaraz znika a wrazie duzych opadow mamy sanki :-)

Czekam az mlody wstanie i pedzimy jeszcze po ostatnie prezenty. I braciszka odebrac ze szkoly.

Akuku figurki wspaniałe.

Kaczuszka tryzmam kciuki zeby sie ułozylo wszystko tak ja chcecie i juz stresów tyle nie bylo.

Donka a jak Antos przyzwyczaił sie juz do tych cwiczen, czy nie lubi, dacie rady ważne , ze jestescie pod fachowa opieka.

Ja na buzke tez stosuje krem specjalny zEmolium, i tez slyszalam ze na liszajowate smarowac clortimazolum.
 
Ostatnia edycja:
Akuku współczuję takiej małej ilości snu,tak długo sie nie da funkcjonować??:(
Figurki jak zawsze genualne do tych tortów robisz

Dona to jeszcze rehabilitujecie się??Szkoda,że taka decyzja,że jeszcze to nie jest to,choć jak piszesz widzisz zmianę











Jesteśmy po wizycie.

Co lekarz to inna opinia.
Dermatolog uznala,że na AZS jej ta wysypka nie wygląda,zasugerowała zmiane proszku,że może ta Lovela nie służy.
Jelp stosowałam sporadycznie,ale najczęściej Lovele.
Jak powiedziałam dermatolog,że Kinga ma podawany Zyrtec i Ketotifen na raz i w jakiej dawce,dermatolog uznała,że na takie zmiany nie powinna takie dawki stosować,że jest za mała na taką dawkę(11miesięcy)
Mam podawać jeden z tych leków i zmienić min krem i emulsję do pielęgnacji(stosujemy aktualnie Mediderm)

Dopytywałam teraz który powinnam była lek odstawić,powiedziała że ten Zyrtec zostawić a Ketotifen odstawić.
Wiadomo,że też wolałabym Kindze jak najmniej leków podawać jeśli jest to możliwe,więc odstawię jeden z nich.
Tylko zastanawia mnie to ta Pediatra moja cuduje,co ona nie wie,że to za mocne jest dla takiego dziecka??

Także mamy maść Avantan,przez 7 dni stosować.
Ze znamieniem jest ok wszystko,za pół roku mamy kontrolę.
 
Nisiao a jakie mleko pije? i opisz raz jeszcze te zmiany o których mówisz...U nas tak samo z tymi lekami..jeden lekarz wypisze a drugi zmienia...:baffled: Niestety,ale chyba my jako matki musimy ostatecznie decydować o ewentualnej zmianie,bo ilość leków wypisywanych przez lekarzy opustoszy nie jeden portfel...:crazy:

Dona,jeszcze troszkę i będzie dobrze:tak: Za parę miesięcy zapomnisz że takie ćwiczenia w ogóle miał:tak:



Ło mamo...Ale mam kaca:oo::huh: poniosło wczoraj:-D hehe bo na spontanie złapałyśmy się z koleżanką której nie widziałam już rok,a że mąż kierował i mielismy jeszcze dla niej chłopa do sfatania to jakoś tak impreza wyszła:rofl2: tylko dziś jakoś tak dziwnie pić się chce...Zapomniałam już co to kac:szok:
 
Milusia leko Nutramigen 2 to mleko pije od urodzenia.Nie lubię jak każdy lekaż przepisuje co innego,robi się mętlik wielki.Zmiany są takie,wysypka zdrobna mejscowo skupiska z czasem robią sie bledsze i do tego takie suchawe,ale nie łuszczą się. DSC_5063.jpg
 

Załączniki

  • DSC_5063.jpg
    DSC_5063.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 56
Nisiao,lekarze cudują z maściami i lekami,a czy któryś wpadł na to żeby wypisać najprostszą maść- cholesterolową z wit A???Która kosztuje grosze?! Mnie to już wkurza te wypisywanie leków...Aby więcej i jeden droższy od drugiego...A można kupić naprawdę dobre leki w dużo niższej cenie...
 
reklama
Nisiao a wykluczyłaś nabiał z diety? ja nie rozumiem, po co faszerować dziecko lekami jak można tylko dietę zmienić. i po co pije nutramigen jak dajesz jej jogurty itp? zmiany nie są duże, natłuszczaj je. niestety w naszych czasach dla lekarza ważne jest żeby wepchnąć nam kolejny lek danego producenta, a potem sobie pojedzie na hawaje jako premia...
 
Do góry