reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Witajcie, hmm ja nie wiem czy mogę tu dołączyć ;) testowalam ledwie kilka dni temu bo ciąża nieplanowana, z własnych obliczeń wychodzi mi termin porodu 31 grudnia. Weszłam na forum grudniowek ale tam już dziewczyny takie zaprzyjaźnione, że nie wiem czy uda mi się wbić :)
Jestem juz mamą z kwietnia 2009 i lipca 2012 :)
 
reklama
31 grudzień piękna data, ale jeśli ci się przesunie tez fajnie bo dzidzia będzie jedną ze starszych wśród rówieśników a to zawsze było taaakie super w szkole :) ja jestem czerwcówka 2012 :)
 
No data śmieszna wyszła :) pierwsze przenosiłam ponad 2 tyg, drugie idealnie w terminie wiec.nie wiem czego się spodziewać :) na pewno na porodówce musi być ciekawie 1. stycznia ;) ale chyba faktycznie lepszy początek stycznia niz koniec grudnia.
 
U mnie narazie oprocz braku @ i pozytywnego testu zero objawow ciązy. I dobrze. drugą ciąze zle znosilam. od zajscia moim przyjacielem byl kibelek. wymiotowalam nawet po wodzie. koszmar.

a no.. cycuchy mi urosly. takie pelniejsze są. jeszcze chwila i stanik za maly bedzie.


w domu mam kwietniaka 2005 , kwietniaka 2009, meza, chomika, krolika i mialam być mamą wrzesniową. niestety w lutym poronilam. Teraz bylby 3 @ po stracie. Na szczescie nie przyszedł :)

Gosha moja kuzynka ma corke z 1 stycznia. Termin miala na wigilie i tak calą ciąze sie stesowala ze niechce pod koniec roku rodzić. :)
 
A ja gUpia napisałam ze z czerwca 2012 nie wiem czemu (autokorekta w telefonie) a ja czerwcówka 2011 ;)
Wczoraj miałam robione beta iam wynik 47,5 czyli wczesna ciąża, jutro powtarzam jak wzrośnie dwukrotnie zaczynam się cieszyć :)
 
Boshe jak mi jest gorąco non stop i duszno. Niewiem czy to przez ciąze, czy przez alergie, czy przez pogode, ale mam dosc. do tego kicham od kilku dni strasznie.nie mam jak uniknąć alergenów, a leków brac sie boje ;/
 
Witam sie i ja!
Własnie potwierdzilam u lekarza ciaze 6 tydzien i wg OM to termin na styczen jak wszystko dobrze bedzie a wierze ze TAK. Jestem mama 13latka wiec roznica wielka bedzie haha.:-D
Renata to samo i ja mam, goraco duszno no i alergia. Koszmar!!!!
wracajac do robienia testow to ja bardzo zwatpilam w te tanie testy, mialam ich duuzzoo i tak sobie robilam od 24dc i nic zupelnie nic az w koncu kupilam First Response i juz w 26dc byly piekne kreseczki :-):-):-)wiec kochane nie zawsze te tanie czasami trzeba skorzystac z innych jezeli ma sie troche przeczucia. Pozdrawiam serdecznie!!!!!
 
reklama
Do góry