reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Witam, to i ja sie dopisze :-)

Termin u lekarza mam na piatek, troche wczesnie ale moze juz cos bedzie widac ( z pierwszym dzieckiem do lekarza udalam sie dopiero ok 10 tyg, wtedy wyliczyl mi termin na 3 sierpnia- i dokladnie w tym terminie urodzil sie moj synek, zobaczymy jaki dokladny bedzie tym razem;-))
 
Witaj Rococco!!!!
Ja nastepna wizyte mam za dwa tygodnie, mieszkam w UK i niestety te wczesne wizyty sa u polskich ginekologow bo tutaj ciaza liczy sie od 12 tygodnia. Wiec place ale mam spokoj i ciesze sie ze wszystko jest jak nalezy. Mam nadzieje ze zobacze juz serduszko:-):-). Milego wieczorku dla wszystkich kobitek!!!!!
 
Witajcie dziewczyny :-)
Ja dzisiaj testowałam no i wychodzi na to że będę styczniówką :)
Termin z @ wychodzi na 13.01 - moj syn urodził się 13.05 w piatek :p coś mnie trzynastki lubią ;)

Pozdrawiam
 
Witam kolejne dziewczyny ;) ja jestem po powtórzę beta, wyniku o 16 mam nadzieje ze prawidłowo przyrosnie bo mam stres!
 
reklama
Hej Doggi!!
Witam w ten ponury i deszczowy dzien. Kciuki za Twoja bete&&&&& bedzie dobrze:-). U mnie niestety nie ma mozliwosci zrobienia bety bo jej nie robia nawet prywatnie. Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry