reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Doggi dlatego ja w życiu nie robiłam bety i nie zamierzam,bo jak mówisz stresu co niemiara :tak: dobrze,że u Ciebie ok.

Renata tak prywatnie i robi się ją ,a póżniej po 48 h powtórka i powinna przyrastać min,66%
 
Ostatnia edycja:
Ja prywatnie ale można na NFZ jak ma się od gina skierowanie, co drugi dzień to się robi no co tyle wzrasta poziom co dwa dni i powinien być o 100%
 
reklama
Ja bete mialam tylko 2x. jak poronilam.. i kilka dni pozniej sprawdzić czy spada. Teraz mi nawet nie przyszlo do głowy zeby robić.

pokosilam trawe, chociaz padal rano deszcz. ale co tam.. przynajmniej bedą kostki suche po przejsciu :) I znowu kicham. rano bylo cudnie. zero objawow alergii. jednak deszcz moze być zbawieniam.

Jutro musze jechac do B-stoku z Filipem. Jezdzimy co piątek na SI. Gratis z nami jedzie jutro Oskar. wesole miasteczko przyjechalo i sie wgadalam dla chlopców. wiec są plany na jutrzejsze popoludnie, jesli pogoda bedzie laskawa.
 
Do góry