reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Nulini napisała do mnie dziewczyna z administracji BB i poprosiła żebym została moderatorka + poprosiła abym podała jedną z nas która także mogłaby być moderatorka, podałam ciebie jeśli nie masz nic przeciwko ;)

Kiedy i kto do Ciebie pisał?
 
Mi biust urosl I sie zrobil twRdy I jedrny jak u nastolatki;) ledwo sie mieszcze w B a przed ciaza bylam chuda I bezbiusta, cera tez mi sie bardzo poprawila ale ... Wlisy mi rosna jak szalone I to bynajmniej nie the na gliwie:( do tego wliski na brzuchu mi sciemnialy :( chyba mi hormony szaleja
 
Ja niestety nigdy nie miałam i mieć nie będę jędrnego biustu :-( W stanikach nadal chodzę tych samych, ale jakby co mam w szafie większe :-D
 
Witam się sobotnie :tak:
W temacie cycków- moje też są giganty ! Ale ja zawsze miałam czym oddychać- tylko, że teraz takie jędrniutkie są i w ogóle :-p

My dziś jedziemy na cały dzień na działeczkę. Mąż zwolnił wczoraj ekipę budowlaną- i musimy dziś jechać, zrobić zdjęcia, posprzątać bo w tygodniu ma przyjechać gość od dachu. Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło bo w sumie mury na piętrze nie są skończone ( ale tylko szczytowe więc z konstrukcją dachu można zacząć) ale z racji, że panowie trochę zaczęli traktować mojego męża jak swojego kolegę i nie wywiązywali się z umowy no to trzeba się było pożegnać... Przez budowę osiwieję...
 
Hey, moje dziecię od 7 rano na nogach. Najpierw rozmawiał z szynszylem, że trzeba mu kupić kolegę bo biedny sam, potem grał z nim w grę a teraz dopadł się do toru z kulkami. Piękną mamy dziś pogodę więc trzeba będzie na dworze trochę posiedzieć :)
 
Witam sie
Malinka wspolczuje zawirowan budowlanych. My w przyszlym tyg wytyczamy fundamenty. Nasza ekipa nas zapewnila ze 1.5 miesiaca i dom stoi (stawiamy parterowy) zobaczymy jak sie wywiążą z obietnic. Chcielibyśmy sie na wiosne wprowadzac, bo teraz 2 pokoje z kuchnia w 4 bedzie ciasno!

Co do cyckow ja w trakcie karmienia mialam śmieszne, jak sylikonowe okragle przesadnie wysoko no jak sztuczne wygladaly. Teraz tez urosly ale nie duzo z 65/70 f na ff. Ale bola bardzo!
Milej soboty wypoczywajcie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
witam w sobotni poranek u nas pogoda dziś piękniutka a my na 16 mamy u syna ze szkoły festyn dzień czystej wody i idziemy się pobawić mam nadzieje że będzie fajniutko
 
reklama
U nas też piękna pogoda, ale niestety Młoda ma katar - wczoraj bawiła się na dworze zimną wodą :-( Smarczy niesamowicie, cała nocka nieprzespana :-(
 
Do góry