reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

to i ja witam sie sobotnio, piekna pogoda :)
ja w sumie nie mam jeszcze dziecka, które mogłoby mnie budzić rano, ale mam psa, w kwestii budzenia to niemalże to samo, bo on nie rozróżnia tygodnia pracującego od weekendów :p
miłego dzionka wszystkim Mamusiom :)
 
reklama
Nulini pieczesz dziś ten biszkopt ??? to ja wpadam bo mój zjedli nawet godziny nie przetrwał i wołają jeszcze łakomczuchu wstrętne:-D
 
ja musiałam kupić nowy biustonosz - z rozmiaru duże A weszłam w małe C :tak:
Nulini zgodnie z tygodniowymi ustaleniami u nas zarządzi dziś pizza :-)
ehh najbardziej współczuje mojemu M, że musi znosić moje wzdęcia... Biedaczek... bo chyba espumisan nie wchodzi u nas w grę?? Czy może jakoś sobie pomagacie?
W niedzielę jadę na szkolenie do Zakopanego i będę w pokoju z koleżanką... i już się boję, co to będzie :)
 
Ostatnia edycja:
Jusia, mam wlasnie ten sam problem :( wczoraj juz myslalam ze mam balon w brzuchu I bede lewitowac, masakra jakas. Staram sie unikac wszelakich tabletek poki co. Wiecie moze, czy jakies naturalnie sposoby albo jakies herbatki pomagaja?
 
Dzień dobry z rana, u nas też pogoda super.
Zaraz jadę kupić Młodemu rolety do pokoju, może jak słońce nie będzie mu zaglądało do okien to pośpi nieco dłużej niż do 6. (Dziś 5.30 + 5 pobudek w nocy).


A potem czas na pieczenie ciasta - u mnie dziś kruche z truskawkami i posypką. :)


Dzisiaj cycki mi stwardniały :/


jusia - espumisan wchodzi w grę! jak byłam w pierwszej ciąży to u ginekologa dostawałam takie reklamówki z familyservice i tam zawsze był espumisan taki w granulkach. pycha! ;)
 
Nieobecna takie z kwestii smaku z serkiem czy jeszcze jakies inne ?
My sie wlasnie rodzinnie na dziale na piknik wybieramy. Kompot scrable i leniuchowanie ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
agus, a chyba zrobię, strasznie mi się chce ciacha, a ten czekoladowy biszkopt UWIELBIAM :-D I może pizzę na kolację, bo też mi się straaaasznie chce :-D

jusia, też muszę przeforsować dziś pizzę :-p

nieobecna, my rolety zamontowaliśmy od razu, jak się Młoda urodziła. Co prawda okna mamy na parterze, wysoki żywopłot i jakoś strasznie widno nie mamy, ale w zimie, jak słońce nisko, to się nie dało... Matko, ja na truskawki patrzeć nie mogę :-:)-:)-(
 
Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę budowy domów :))) Tak mi się marzy. Na razie muszę się zadowolić mieszkankiem. Dobrze, że mam balkon to przynajmniej młodemu basen zorganizowałam i radocha na całego :))))
 
Witam sobotnio
na szczęście nie popisałyście wczoraj za dużo, więc w miarę szybko Was nadrobiłam.
Tak jak mówiłam dziś będą placki ziemniaczane, nie bardzo mi się chce je robić, no ale myślami już je jem, więc się zmuszę.
Pogoda naprawdę piękna, też dziś uciekamy na dwór, mąż remontuje dom, więc pójdziemy do niego i legniemy się w sadzie.
Życzę miłej soboty:-):-):-)
 
reklama
Do góry