reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
My ostatnio bylusmy z malzonem w hm, ale the ciazowe ciychy wydaje sie jeszcze troche za szerokie w pasie, za to ze zwyklymi zaczynam miec powoli klopot.
 
Ja tylko na spodnie na razie zapolowałam, bo one i tak biodróweczki, a dalej pas więc są w sam raz, bo zwykłe spodnie cisnął już brzuszek. W sumie nie spodnie a krótkie spodenki, bo spodnie zamówiłam na allegro i są za duże;)
 
Ooo ja krotkie spodenki tez musze kupic bo cala reszte mam schowana z poprzedniej ciazy. No jedyne co to z kurtka moze byc problem w zimie :-)
 
Ja musze ogrodniczki kupic, jedne mam i sa rewelacja ;) a tak to uwielbiam w leginsach chodzic wiec mam nadzieje ze na troche starcza. Z reszta tesc sie ze mnie smieje ze mam brzuch jak "chinczyk po garści ryzu" ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ja kurtkę mam po poprzedniej ciąży, ale taką naprawdę ciepłą. Jak Fi się rodził w maju, a dokładniej w weekend majowy, to była tak długa zima, że do szpitala pojechałam w tej kurtce, a po tygodniu wychodziłam w krótkim rękawku;)
 
O, Tracy Hogg się pojawiła - czasem gada fajne rzeczy, ale dla mnie ardzo przedmiotowo traktuje dziecko. Wolę Searsów i rodzicielstwo bliskości - warto pamiętać że Hogg opierała swoje pomysły na własnych doświadczeniach, nie na wiedzy naukowej. Wypłakiwanie dziecka... cry it out dosyć krytycznie jest teraz traktowane w kontekście rozwoju neurologicznego. No ale jakby ktoś miał dziecko z agresją traktować jeżeli dziecko to Hogg lepsza... No tak samo jak krzyczenie lepsze od klapsa...


Benefits of Babywearing vs. Carseat carrying |

A miał ktoś w łapkach "Więź daje siłę" - mnie zachwyciła:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam pozna wieczorowa pora :)

Ja po odwiedzinach gości basenie dla dzieci na ogrodku i grilku pysznym ;)

Wpadlam was pozdrowic i narobic smaka ;p
 
reklama
Witam Niedzielnie :-)
Po wczorajszym grillu ledwo żyje.
Nie wyspalam sie wcale, chyba tylko z 4h spałam.
Macie też tak, że jak Wasi mężowie wypija troche to Was wkurzaja?
Bo moj mnie wczoraj strasznie wkurzal mimo, że nic nie robił heh.
No ok lecę do szkoły, bo czeka mnie egzamin z fotoszopa bleee

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry