reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
nieobecna, mam to samo... Zero konkretnych smaków, bo jem wszystko jak leci... Z Młodą tylko owoce i słodycze, mięsa nie tknęłam, a teraz wsio mi ryba...

femme fatal, mnie od schabu odrzuca, ale kurczaka w każdej postaci i gulasz, mmm :-D


O, skończyłam 10 tc, idę test z sody zrobić :-D
 
kasiekz, sypiesz łyżeczkę sody do szklanki (nie więcej, dałam za dużo, bo łyżkę), sikasz do drugiej szklanki, lejesz siki na sodę i jak się pieni, to chłopiec, a jak nic się nie dzieje, to dziewczynka. Test się robi po 10tc, ale z porannego moczu, więc jutro zrobię drugi raz :-p


Wyszła pianka, chociaż jakiejś mega reakcji nie było, no ale pianka to pianka :-D
Z obrączki i mnie i mężowi wyszła najpierw dziewczynka, później chłopiec, strasznie jestem ciekawa :-D
 
kasiekz, ale jak raz chłopak raz dziewczyna? Liczysz dotąd, dopóki się kręci, mnie się wahała, później kręciła i stanęła, czyli dziewczynka, chłopiec i tyle :tak:
 
reklama
Do góry